Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Jak zdobyć doświadczenie w kadrach?

kadry prawo doświadczenie praca kurs

wróć do serwisu Kadry 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Beata

Guest_Beata
  • Goście

Napisano 23 listopad 2020 - 16:05

Witam. Chciałabym pracować w kadrach, jednak w ofertach pracy wymagają min. 2-letniego doświadczenia i praktycznej znajomości przepisów. Ukończyłam kurs kadrowo-płacowy, natomiast od niedawna jestem magistrem prawa. Oprócz tego cały czas staram się poszerzać moją wiedzę. Przeczytałam na różnych stronach, że aby pracować w kadrach najlepiej ukończyć kierunki takie jak zarządzanie, finanse i rachunkowość czy nawet psychologię. Czy w związku z tym, że jestem po prawie pracodawcy mogą na mnie patrzeć mniej przychylnym okiem? I tak jak w temacie, jak zdobyć doświadczenie w tym zawodzie? Jak Wy zaczynaliście pracę w tym zawodzie?

#2 Guest_Aga

Guest_Aga
  • Goście

Napisano 23 listopad 2020 - 16:13

Studia to jedno, mam wrażenie że teraz to już mało znaczy (praktycznie każdy ma ukończone studia). Najważniejsze, aby gdziekolwiek się zatrudnić i na początku robić to co karzą (zazwyczaj jest to robota której nikt nie chce robić), czyli akta, segregowanie dokumentów. Bez praktyki raczej nikt nie pozwoli Ci samodzielnie prowadzić kadr. Na asystentkę czy stażystkę bez problemu powinnaś dostać się do pracy. Popracujesz rok jako asystentka, jeśli szybko się uczysz to albo dostaniesz awans albo znajdziesz lepszą pracę. Chyba każdy zaczynał od bycia "mrówką" i chodzenia na pocztę i segregowania dokumentów.

#3 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 21609 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 23 listopad 2020 - 17:42

A słowo "każe" od kazać a nie kary piszemy przez Ż.
W kadrach dobrze jest znać ortografię :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kadry, prawo, doświadczenie, praca, kurs

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy