Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dostawca artykułów biurowych i zamienniki do drukarek

wróć do serwisu Księgowość 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 434 postów

Napisano 16 listopad 2020 - 11:49

Witam!

Macie może dla mnie jakieś konkretniejsze podpowiedzi, gdzie szukać dobrych dostawców artykułów biurowych i zamienników do drukarek? :)

#2 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 325 postów

Napisano 18 listopad 2020 - 14:10

Ja tutaj mogę polecić Wam do sprawdzenia sklep internetowy Dobre Tonery https://dobretonery.pl/ w którym będziecie mogli liczyć na jakość, dobre ceny i profesjonalne podejście do klienta. Na ten moment naprawdę ciężko mieć co do nich jakiekolwiek zastrzeżenia. Zawsze realizacja przeprowadzona profesjonalnie i przy większych zamówieniach z darmową dostawą.

#3 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 421 postów

Napisano 19 listopad 2020 - 13:38

Podzielam pozytywna wypowiedź na temat DobreTonery.pl sklep w którym nie brakuje propozycji wyposażenia do biura od artykułów biurowych, przez tusze, tonery, czy małe AGD. Pozdrawiam

#4 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 434 postów

Napisano 19 listopad 2020 - 13:43

Super, no to czas pwoli zabrać się za sprawdzanie oferty i przekonanie się czy sprostają naszym wymaganiom. 

#5 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów

Napisano 29 listopad 2020 - 10:27

Dołączam do pozytywnych wypowiedzi odnośnie oferty sklepu online DobreTonery to bardzo dobra opcja, dlatego zajrzyj na ich stronę https://dobretonery.pl/ Nie zawodzą odnośnie realizacji, produkty zawsze zgodne z zamówieniem, a nawet jak mam jakieś wątpliwości to można się doradzić obsługi. Mają zawsze szereg promocji i przy większych zakupach też nie trzeba martwić się o koszty dostawy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy