Skocz do zawartości

Piątek...

wróć do serwisu Kadry 2114 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_MarcoPolo

Guest_MarcoPolo
  • Goście

Napisano 01 październik 2010 - 13:23

idzie dwóch urzedników na kontrole. jeden młodzutki - jedna teczka ,w drugiej laptop, w trzeciej masa ustaw, dzienników. Drugi dużo starszy z woreczkiem foliowym, w którym widac 2 kanapki."Ale Pan Panie inspektorze to musi posiadać wiedzę.!!!Pan ma juz wszystko w głowie"- mówi mlodszy. " Nie nie, proszę pana" odpowiada starszy. " ja to mam już wszystko w d...e".

#22 Guest_z

Guest_z
  • Goście

Napisano 01 październik 2010 - 13:28

Nauczyciel prezentuje dzieciom obrazki zwierząt i pyta, jak zwierzęta się nazywają.- To jest kot - mówi Małgosia.- Bardzo dobrze. A to?- To jest piesek - odpowiada Krzyś.- Świetnie. A to? - pyta nauczyciel prezentując zdjęcie jelenia. Po kilku minutach, jako że nikt nie zgłasza się z odpowiedzią, postanawia zażartować.- Być może mamusia tak czasem nazywa tatusia.- Nienasycony buhaj? - pyta nieśmiało Jaś.

#23 Guest_z

Guest_z
  • Goście

Napisano 01 październik 2010 - 13:29

Jasio mówi do taty: Dlaczego babcia ucieka?Tata: Nie gadaj tylko dawaj naboje!

#24 Guest_z

Guest_z
  • Goście

Napisano 01 październik 2010 - 13:33

Przedstawiciel handlowy, urzędniczka administracji i kierownik idą razem na lunch. Na ulicy znajdują starą lampę. Kiedy jej dotknęli, z lampy wyszedł dżin i obiecał spełnić jedno życzenie każdego z nich.- Ja pierwsza, ja pierwsza - krzyknęła urzędniczka - Chcę być na Bahamach i płynąć motorówką, nie myśląc o całym świecie!I puff - zniknęła- Teraz ja, teraz ja - krzyknął przedstawiciel handlowy - Chcę być na Hawajach, odpoczywać na plaży, z osobistą masażystką i zapasem Pina Colady!Puff - zniknął.- No dobrze, Teraz ty - mówi dżin do kierownika.A ten na to:- Chcę, żeby ta dwójka stawiła się w biurze zaraz po lunchu!Morał z tej historii:Zawsze pozwól aby twój szef mówił pierwszy.

#25 Guest_Eni

Guest_Eni
  • Goście

Napisano 01 październik 2010 - 14:11

super pomysł! w sam raz na odstresowanie po pracy - przed końcem tyg. ... :-))niestety nie mam pamięci do kawałów, ale jak tylko na jakiś natrafię - nie zapomnę o tym wątku;)życzę wszystkim udanego weekendu!

#26 Guest_zołza

Guest_zołza
  • Goście

Napisano 01 październik 2010 - 14:17

Król Artur szykował się na krucjatę i zawołał jednego ze swoich podwładnych i powiedział:- Tu jest klucz do pasa cnoty mojej żony. Jeśli nie wrócę wciągu 10 lat, możesz go użyć.Jego wysokość minął drewniany most i ruszył przed siebie zakurzona drogą. Zatrzymał się, zawrócił konia i ostatni raz spojrzał na zamek. Nagle zobaczył biegnącego w jego stronę podwładnego, który krzyczał: - Stop, najjaśniejszy panie! Całe szczęście udało mi się jeszcze zdążyć! To zły klucz!

#27 Guest_?

Guest_?
  • Goście

Napisano 01 październik 2010 - 14:22

przychodzi do lekarza pani z dzieckiem, ktore bardzo płacze, lekarz pyta co dziecku dolega, pani odpowiada nie wiem i dlatego przyszlam.Lekarz bada i mowi dziecko jest wyglodzone, pyta czym jest karmione, pani odpowiada ze piersia, lekarz-prosze sie rozebrac , bada obmacuje i stwierdza ,że pani nie ma pokarmu, pyta czy to pani karmi?Niie, ja jestem babcia, ale nie żaluje,że tu przyszłam.

#28 Guest_doriss

Guest_doriss
  • Goście

Napisano 01 październik 2010 - 15:00

dla tych, którzy zaczną nowa pracę:-)

#29 Guest_zzz

Guest_zzz
  • Goście

Napisano 01 październik 2010 - 15:05

uwagi z dzienniczków:Cała klasa nie odrobiła pracy domowej. Na pytanie dlaczego, odpowiedzieli: myśleliśmy, że tak tylko pan żartowałPowiedziała, że nauczycieli nie trzeba słuchać, bo i tak wiadomo, o co im chodziPodtapia kolegę na basenie twierdząc, że tamten ma skrzela i sobie poradziMęska cześć klasy odmówiła wyciagnięcia fletów.Wysłany z gąbką wrócił z wiadrem i szmatąCórka bezcześci eksponaty w pracowni biologicznej, wkładając cietrzewiowi w dziób papierosa. Odmówił odpowiedzi na lekcji polskiego, twierdząc, że postmodernizm gwałci jego poczucie estetyki.

#30 Guest_abc

Guest_abc
  • Goście

Napisano 01 październik 2010 - 15:06

Autentyki, pamiętam ze szkoły:1.- Zbyszku, co to jest imiesłów?- Imiesłów kończy się na -ąc.- No dobrze, podaj jakiś przykład.- Eeee... zając!(jak ktoś nie pamięta: imiesłów tworzy się od czasownika, np. czytając, pisząc, biegnąc)2.fragment wypracowania nt. "Makbeta" Szekspira: "Makbet rządził krajem, a Bianko płodził jego dzieci".

#31 Guest_zołza

Guest_zołza
  • Goście

Napisano 01 październik 2010 - 15:19

I taka ładna myśl na koniec pracy: Prawdziwe studiowanie zaczyna się w miejscu, gdzie Google nie wie o cochodzi.Miłego weekendu wszystkim :)

#32 Guest_Edzia

Guest_Edzia
  • Goście

Napisano 01 październik 2010 - 20:32

Młody mężczyzna widzi na wystawie sklepu rolniczego dojarkę. I nagle przychodzi mu do głowy pewien pomysł. Idzie do sklepu, kupuje dojarkę i natychmiast biegnie do domu. Podłącza się do niej i siada wygodnie w fotelu. Jest tak, jak sobie zamarzył - absolutna przyjemność, pełny błogostan i orgazm za orgazmem. Mija godzina, facet ma dosyć. Szuka wyłącznika ? nie ma. Przerażony dzwoni do producenta.- Panie, kupiłem u was dojarkę! Jak się ją wyłącza?- Szanowny kliencie, przede wszystkim proszę przyjąć moje gratulacje ! to był doskonały wybór. I proszę się w ogóle nie martwić, dojarka wyłącza się automatycznie po odciągnięciu 25 litrów płynu!

#33 Guest_m

Guest_m
  • Goście

Napisano 06 październik 2010 - 11:18

Radiowóz wpada na drzewo. Z rozbitego pojazdu gramoli się dwóch "wesołych" funkcjonariuszy. Jeden mówi do drugiego:- No, Stasiu, tak szybko na miejscu wypadku to jeszcze nigdy nie byliśmy.

#34 Guest_anka

Guest_anka
  • Goście

Napisano 08 październik 2010 - 09:13

- Szefie, przyszedł e-mail do pana!- Niech wejdzie!

#35 Guest_Dotka

Guest_Dotka
  • Goście

Napisano 08 październik 2010 - 13:58

Przychodzi para do knajpki i zostawia płaszcze w szatni. Szatniarz pyta:- Na jeden numerek?- Nie, na kawę - odpowiada facet

#36 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 08 październik 2010 - 14:09

Rozmawiają dwaj mężczyźni:- moja teściowa to anioł! Drugi odpowiada:- taaa... a moja jeszcze żyje

#37 Guest_ALA

Guest_ALA
  • Goście

Napisano 08 październik 2010 - 14:10

Przyszedł Jasio ze szkoły i mówi do taty:- Dostałem piątkę i w mordę!- Za co dostałeś piątkę?- Bo pani zapytała się mnie ile jest 7x6, a ja powiedziałem, że to jest 42!- A za co w mordę?!- Bo pani zapytała się mnie ile jest 6x7!Tata: - Przecież to jest jeden ch..!- Też tak powiedziałem!!

#38 Guest_z

Guest_z
  • Goście

Napisano 08 październik 2010 - 14:20

Mężczyzna: 20-letni mężczyzna to KELNER - rozleje zanim doniesie; 30-letni mężczyzna to DRWAL - rąbie co popadnie; 40-letni mężczyzna to WIRTUOZ - długo stroi, krótko gra; 50-letni mężczyzna to METEOROLOG - z przodu opad z tyłu wiatry; 60-letni mężczyzna to MŁYNARZ - siedzi na workach i bawi się sznurkiem.

#39 Guest_Maria

Guest_Maria
  • Goście

Napisano 08 październik 2010 - 14:47

Mąż rano patrzy w lustro i mówi do żony:-Co sobie pomyślałaś wczoraj,jak przyszedłem pijany do domu z tym sińcem?-Jak przyszedłeś ,to go jeszcze nie miałeś.

#40 Guest_z

Guest_z
  • Goście

Napisano 08 październik 2010 - 14:55

Sąsiadka przychodzi do sąsiadki: - Sąsiadeczko pożycz mi wałka? - nie mogę, też czekam na męża

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych