Skocz do zawartości

optima ppk

wróć do serwisu Kadry 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_wojtek

Guest_wojtek
  • Goście

Napisano 29 październik 2020 - 13:08

witam

do 10.11.2020 musze wysłac liste uczetników PPK, z materiałów informacyjnych wiem ze musze w optimie wprowadzic date rezygnacji pracownika na podstawie otrzymanego od niego druku. w kartotece pracaownika musze wpisac date kiedy wypisał on rezygnacje z ppk 

ja wpisuje np date 29.10 to wychodzi mi komunikat :

zmieniono dane wpływajace na naliczanie wypłat. takie dane powinny byc wprowadzone za pomoca aktualizacji zapisu

tak sie teraz zastanawiam czy data rezygnacji nie powiina byc data 01.11.2020?

czyktos moze mi pomoc?

#2 Ofka

Ofka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 430 postów

Napisano 29 październik 2020 - 14:53

witam

do 10.11.2020 musze wysłac liste uczetników PPK, z materiałów informacyjnych wiem ze musze w optimie wprowadzic date rezygnacji pracownika na podstawie otrzymanego od niego druku. w kartotece pracaownika musze wpisac date kiedy wypisał on rezygnacje z ppk 

ja wpisuje np date 29.10 to wychodzi mi komunikat :

zmieniono dane wpływajace na naliczanie wypłat. takie dane powinny byc wprowadzone za pomoca aktualizacji zapisu

tak sie teraz zastanawiam czy data rezygnacji nie powiina byc data 01.11.2020?

czyktos moze mi pomoc?

Data rezygnacji ma być taka jak dostałeś. Nie można sobie tego zmieniać ot tak. Komunikat jest standardowy i zanim nie podpiszecie umów o prowadzenie jest bez wielskiego znaczenia. Optima ma 2 tryby zmian - jak wprowadzasz zmianę normalnie to mimo że wpiszesz np. datę rezygnacji sprzed tygodnia to optima policzy jakby była z dziś.

Jak wpiszesz jako aktualizacja zapisu i datę aktualizacji dasz tą samą co datę rezygnacji to będzie liczyć od właściwej daty.

Dla świętego spokoju wpisz jej zmianę w trybie aktualizacji zapisu. (ikonka z notesem i długopisem na liście pracowników)

#3 Guest_wojtek

Guest_wojtek
  • Goście

Napisano 29 październik 2020 - 15:06

dziekuje

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych