Skocz do zawartości

Zdjęcie

Koszt stworzenia sklepu internetowego

wróć do serwisu Moja Firma 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 556 postów

Napisano 28 październik 2020 - 08:00

Przymierzam się do otworzenia swojego sklepu internetowego. Czy są wśród nas osoby, które zajmują się tworzeniem takich stron? Jaki jest koszt takiej strony? Czy za strone sklepu płaci się raz i otrzymuje panel administracyjny do zarządzania, czy jest konieczność "utrzymywania" takiej strony?

#2 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 688 postów

Napisano 28 październik 2020 - 12:05

Cześć!  generalnie opcje masz dwie - są serwisy gdzie płacisz comiesięczny abonament i wtedy odchodzą Ci koszty robienia strony, ale w perspektywie czasu nie jest to korzystne. Przy stworzeniu od podstaw sklepu z panelem administracyjnym, gdzie w łatwy sposób możesz również zarządzać produktami i generalnie całą stroną tak naprawdę oprócz jednorazowego kosztu takiego sklepu nie ma innych miesięcznych opłat. Jedynie roczna opłata domeny i serwera - ale jest to w granicy 200zł na rok  przestrzegam jedynie przez promocjami typu "domena za 1zł", bo po roku czasu przyjdzie Ci faktura na 1200zł. Trzeba być bardzo ostrożnym w takich kwestiach.

Wszystko masz dokładniej opisane jeszcze na tym blogu https://drupalsoluti...u-internetowego

#3 murci

murci

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 30 październik 2020 - 14:59

Generalnie ja z taką sprawą to uderzałabym do firm, które proponują kompleksowo stworzenie sklepu internetowego, też z takimi stricte graficznymi sprawami jak logo, czy nawet np projekty opakowań do sklepu :) Ta firma ma w ofercie takie rzeczy -https://soluma.pl/więc myślę że na pewno ci w wszystkich sprawach doradzą i wycenią całość. Tak chyba najłatwiej, szczególnie osobom które nie do końca orientują się w temacie, można tak zaoszczędzić sporo czasu ;) 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych