Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zastępujemy tradycyjny telefon technologią VoIP – co jest niezbędne?

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103087 postów

Napisano 27 październik 2020 - 12:57

Telefon tradycyjny w firmie może być generatorem ogromnych kosztów. Można je co prawda zredukować korzystając z różnych konfiguracji pakietów lub po prostu redukując ilość rozmów do niezbędnego minimum. Jeśli jednak to nie przynosi pożądanego rezultatu, warto zainteresować się technologią telefonii internetowej VoIP. Co jest niezbędne do uruchomienia tej technologii w firmie?

Powrót do artykułu: Zastępujemy tradycyjny telefon technologią VoIP – co jest niezbędne?

#2 Guest_Jack

Guest_Jack
  • Goście

Napisano 27 październik 2020 - 12:57

Najlepiej skorzystać z usług sprawdzonej firmy takiej jak Super VoIP, która zagwarantuje odpowiednią jakość połączeń, w dobrej cenie.

#3 Guest_Konrad

Guest_Konrad
  • Goście

Napisano 02 listopad 2020 - 10:22

Tak, jak napisał Jack przy tej technologii dobrze jest wybrać dostawcę, który jest długo na rynku. Ja akurat mam bardzo dobre doświadczenia z innym operatorem telefonii internetowej tj. telecube i mogę go polecić. Ale każdemu też polecam przetestować 2 czy 3 operatorów zanim się postawi na tego jedynego.

#4 Guest_Konrad

Guest_Konrad
  • Goście

Napisano 02 listopad 2020 - 10:22

Tak, jak napisał Jack przy tej technologii dobrze jest wybrać dostawcę, który jest długo na rynku. Ja akurat mam bardzo dobre doświadczenia z innym operatorem telefonii internetowej tj. telecube i mogę go polecić. Ale każdemu też polecam przetestować 2 czy 3 operatorów zanim się postawi na tego jedynego.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych