Skocz do zawartości

Zdjęcie

Badanie na temat benchmarkingu

rachunkowość zarządcza benchmarking rachunek kosztów

wróć do serwisu Księgowość 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Justyna96

Justyna96

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 27 październik 2020 - 11:25

Witam, jestem studentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku Finanse i Rachunkowość. Zwracam się z prośbą o wypełnienie kwestionariusza ankiety. Wyniki badania ankietowego posłużą do przygotowania pracy magisterskiej dotyczącej wykorzystywania benchmarkingu jako narzędzia rachunkowości zarządczej przez polskie przedsiębiorstwa. 
Z góry dziękuję za poświęcony czas.
Witam, jestem studentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku Finanse i Rachunkowość. Zwracam się z prośbą o wypełnienie kwestionariusza ankiety. Wyniki badania ankietowego posłużą do przygotowania pracy magisterskiej dotyczącej wykorzystywania benchmarkingu jako narzędzia rachunkowości zarządczej przez polskie przedsiębiorstwa. 
Z góry dziękuję za poświęcony czas

#2 Justyna96

Justyna96

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 27 październik 2020 - 11:25

Z góry dziękuję za poświęcony czas.
Z góry dziękuję za poświęcony czas

LINK : https://docs.google....74_86w/viewform

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rachunkowość zarządcza, benchmarking, rachunek kosztów

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych