Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rynek nieruchomości. Czy ceny mieszkań spadną?

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103086 postów

Napisano 26 październik 2020 - 14:14

Czy ceny mieszkań w nowych osiedlach będą nadal szły w górę? Czy po podwyżce nastąpi korekta? Co o tym zdecyduje? Jakie mieszkania będą tanieć, a jakie drożeć? W których lokalizacjach?

Powrót do artykułu: Rynek nieruchomości. Czy ceny mieszkań spadną?

#2 Guest_ceny transakcyjne

Guest_ceny transakcyjne
  • Goście

Napisano 26 październik 2020 - 14:14

to jedyna branza, gdzie abra kadabra podaje sie ceny nie trasakcyjne, ale ofertowe... to tak jakby na gieldzie zrobic indeks nie po ile ktos sprzedal, ale chcial. transakcje spadly w 3 kw o 35%, liczba ogloszen wzrosla o 50%, czynsze tez spadaja, gdzie to idzie wszyscy wiedza poza przekupnymi portalami, to jest smiecha na sali jak widze tego pana turka, ktory ciagle mowi, ze to swietna inwestycja. Prawda wyjdzie w listopadzie jak "inwestorzy" zostana z pustymi domami po babci z epoki gierka i sie prawda okaze

#3 Guest_mark

Guest_mark
  • Goście

Napisano 27 październik 2020 - 19:56

Kupować bo będzie tylko drożej a jak stracicie pracę i nie będziecie mieli z czego spłacać rat to ja wtedy chętnie odkupię od komornika który będzie sprzedawał na licytacjach.

#4 Guest_markiz

Guest_markiz
  • Goście

Kupować bo będzie tylko drożej a jak stracicie pracę i nie będziecie mieli z czego spłacać rat to ja wtedy chętnie odkupię od komornika który będzie sprzedawał na licytacjach.

#5 Guest_markiz

Guest_markiz
  • Goście

#6 Guest_markiz

Guest_markiz
  • Goście

#7 Guest_markiz

Guest_markiz
  • Goście

#8 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 688 postów

Napisano 03 listopad 2020 - 08:03

Gdyby przeanalizować ile w tzw międzyczasie zmieniły się pensje budowlańców, podrożały materiały budowlane czy wzrosły ceny nieruchomości to okaże się że ceny mieszkań nie są przesadnie wysokie - rosną wraz ze wszystkim. Ale nie wszystko drożeje. Niedawno znalazłem paragony za tankowanie benzyny sprzed 6 lat i wówczas litr kosztował niecałe 6 zl a teraz prawie złotówkę mniej .

Jesli chcecie zainwestować fundusze w nieruchomość w dobrej lokalizacji, polecam zernkać sobie na mieszkania od tego dewelopera

http://www.luk.net.p...ruchomosci.html

Szczególnie, że daje możliwość wykończenia nieruchomości pod klucz. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych