Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kredyt hipoteczny - co może być wkładem własnym?

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103086 postów

Napisano 26 październik 2020 - 11:07

Wkład własny jest wymagany przez banki przy każdym kredycie hipotecznym (mieszkaniowym). Rekomendacja S Komisji Nadzoru Finansowego wymaga przy kredytach hipotecznych (zabezpieczonych na domach lub mieszkaniach) aby kredytobiorca miał wkład własny w wysokości co najmniej 20% wartości kredytowanej nieruchomości. Warto wiedzieć, że własny to nie tylko gotówka. Za wkład własny może zostać uznana wartość działki, kupione wcześniej materiały, oszczędności emerytalne, papiery wartościowe czy pieniądze ze sprzedaży mieszkania. Odpowiedni wkład własny jest niezbędny do tego, aby bank przyjął do analizy wniosek o kredyt hipoteczny.

Powrót do artykułu: Kredyt hipoteczny - co może być wkładem własnym?

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 październik 2020 - 11:07

Ja teraz właśnie borykam się z kredytem… Niełatwa sprawa, jeśli ktoś nie ma pełnych sakw. Natomaist wydaje mi się, że to jak najbardziej do zrobienia, tylko potrzeba trochę czasu. Ja cisnę, bo wydaje mi się, że teraz jest dobry moment na zakup – a za rok będzie dużo, dużo trudniej. Dodatkowo, bardzo podobają mi się mikroapartamenty Modern Space w Warszawie i chcę zdążyć, gdy jeszcze będą jakieś wolne lokale.

#3 sakira23

sakira23

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 31 październik 2020 - 22:39

Jeśli masz problem z kredytem to umów się na spotkanie z doradcami z Bold Invest, w Warszawie na ul. Rakietników mieści się biuro. Gwarantuję Ci że przeanalizuję wszystko od A do Z i podpowiedzą co trzeba zrobić by ten kredyt uzyskać

#4 marmur87

marmur87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 05 listopad 2020 - 07:28

A może macie jakieś namiary na kredyty hipoteczne dla rolników? Właśnie borykam się z takim problemem. Kilka banków odmówiło udzielenia kredytu. Znajomy polecił mi dla- https://ambulatorium...ny-dla-rolnika/ ale nie do końca jestem przekonany.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych