Skocz do zawartości

Zdjęcie

przemoc w rodzinie

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gosc123456

Gosc123456

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 październik 2020 - 08:13

Witam,

Mój mąż jest alkoholikiem, który nie przyznaje się do swoich problemów. Wczoraj po raz pierwszy użył w stosunku do mnie przemocy fizycznej. Szarpał mnie za ręce, kopał (w tyłek) i złapał mnie za kark i włosy w taki sposób, że później garściami wyciągałam wyrwane włosy. Nie mam widocznych śladów, pewnie będą śińce na dłoni, bo mnie boli. Co mam zrobić? Czy obdukcja przy braku widocznych śladów ma sens?

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 23 październik 2020 - 10:46

Obdukcja zawsze ma sens. Możesz także zgłosić się na policję lub do ośrodka pomocy społecznej, tam założą mężowi "niebieską kartę". która w przyszłości będzie dowodem w sądzie.

#3 Guest_sylwia

Guest_sylwia
  • Goście

Napisano 23 październik 2020 - 10:58

tak obdukcja jak najbardziej mimo ze nie ma widocznych sladów tak trzeba zrobić bo potem bedzie gorzej jeżeli raz to i drugi i kolejny wiem po autobsji swojej .na takich nie ma co sie użalać trzeba reagować bo może być za pużno .zrób obdukcje , idz na policje zaloż jemu karte i nie bój sie bo z chwilą gdy on sie dowie ze prubujesz sie bronić bedzie atakować jeżeli tak zrobi podniesie reke na ciebie to dzwon na policje i mów że ma niebieska karte wtedy moment edą i go zabiora a ty  nie bedziesz żyć w strachu .pozdrawiam 

#4 Gosc123456

Gosc123456

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 24 październik 2020 - 13:21

Dziękuję za wsparcie, brakło mi odwagi. Wiem, że będzie ciąg dalszy- bo zawsze jest i będę tego żałować, a mimo to brakło mi determinacji. To tchórzostwo i słabość, a najgorsze w tym wszystkim jest to , ze w teorii jestem dobra, tylko praktyka mi nie wychodzi:(

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych