Skocz do zawartości

Czy warto czekać na wyprzedaż rocznika 2020?

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Mirekk

Guest_Mirekk
  • Goście

Napisano 22 październik 2020 - 14:56

Chciałem kupić nowe auto z wyprzedaży rocznika, ale z tego co widzę i czytam, przez pandemię, tegoroczna wyprzedaż może nie być taka atrakcyjna jak w ostatnich latach. Może lepiej kupić jakiegoś 2-latka z lepszym wyposażeniem, bo muszę koniecznie kupić auto do końca roku. Co polecicie? 

#2 Guest_Leon

Guest_Leon
  • Goście

Napisano 26 październik 2020 - 09:53

Nie wiem jak jest z wyprzedażą roczników w tym roku, ale ja zawsze byłem zwolennikiem używanych samochodów. Tym bardziej, że teraz jest już trochę inaczej niż jeszcze kilka lat temu. Nie musisz ograniczać się do samochodów z importu. Ciekawą i pewną opcją wydają się być auta po kontraktach leasingowych. To pojazdy z polskich salonów, serwisowane w ASO i dobrze sprawdzone przed sprzedażą. Master1 ma chyba sporą ofertę takich. Sprawdź sobie u nich zanim zdecydujesz się na coś nowego. 

#3 Guest_Maćko

Guest_Maćko
  • Goście

Napisano 28 październik 2020 - 15:07

Ta, wyprzedaże roczników są drogie w tym roku. Myślę, że 2-3 latki to jest dobry pomysł. Z tego co się orientuję to akurat w Master1 znajdziesz też nowe auta, więc warto sprawdzić. A nawet jak nie, to ich używane modele są akurat godne zaufania.

#4 Guest_Janek

Guest_Janek
  • Goście

Napisano 29 październik 2020 - 12:36

Ja mam auto z Master1 i sobie chwalę. Mają spory wybór i ich auta są faktycznie w dobrym stanie. To nie jest przesada co ludzie mówią. 

Jak potrzebujesz pilnie auta to sprawdź u nich. Jak możesz poczekać, to poczekać do nowego roku i może ceny jeszcze spadną. Kto to dzisiaj wie

#5 orange

orange

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 10 listopad 2020 - 11:18

w ciągu ostatnich 5 lat nie pamiętam aby spadły ceny nowych aut, średnio w ciągu 5 lat cena każdego segmentu auta wzrosła o 25-30%. Np: Ford fiesta w 2015-2016 wersja podstawowa Ambietne Silver X czyli podstawa z klimą silnik 60KM po rabacie lub w wyprzedaży rocznika kosztował 36500-39000 brutto. dzisiaj nowy model Forda Fiesty nie kupisz poniżej 49500-51500 brutto

Wypożycz samochód w najniższej cenie ccrent.pl.... a jeśli ktoś uszkodził Twój samochód odbierz samochód z OC bezgotówkowo zastepczy.com.pl

#6 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 484 postów

Napisano 20 listopad 2020 - 15:41

W tym roku będzie wszystko drożeć, mam nadzieję, że wiesz dlaczego ;) Rozwiązaniem jest kupno nieco starszego rocznika, lub po prostu rozłożenie zakupu na przykład za pomocą leasingu. Dobrym pomysłem, jeśli prowadzisz firmę jest skorzystanie z dofinansowania od Europejskiego Banku Inwestycyjnego, musisz spełnić tylko kilka wymagań, ale z tego co pamiętam nie było tam niczego strasznego. O szczegółach możesz poczytać tutaj https://www.scmultir...ing/leasing-ebi

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych