Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki samochód firmowy polecacie?

wróć do serwisu Kadry 17 odpowiedzi w tym temacie

#1 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 433 postów

Napisano 16 październik 2020 - 11:51

Cześć

Jaki samochód firmowy możecie mi polecić, jeśli chodzi o wygodę użytkowania, przestronność i też jednak możliwość dojazdu do klienta w różnych warunkach? Bardziej chyba mam zamiar pójść w stronę SUV-a, pomożecie?

#2 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów

Napisano 19 październik 2020 - 08:13

Tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez salon Auto Res Rzeszów w którym będziecie mogli znaleźć wiele świetnych propozycji, jeżeli chodzi o busy typu Fiat Ducato. Racjonalne warunki, rzeczowe podejście do klienta i sprawną realizację zakupu (jak i samego serwisu). Pozdrawiam serdecznie!

#3 Juras

Juras

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów

Napisano 19 październik 2020 - 10:35

Może Jaguar? Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tej marki samochodów. Zresztą warto umówić się do nich na jazdę próbną: https://nordauto.jag...rz-jazda-probna. Myślę, że to ułatwi podjęcie decyzji. 

#4 dekradom

dekradom

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 19 październik 2020 - 10:41

Zależy od kwoty jaką chcesz przeznaczyć na ten cel. Wybór jest ogromny.

#5 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 325 postów

Napisano 20 październik 2020 - 08:59

My zdecydowaliśmy się postawić na Auto Res również i jak najbardziej możemy Wam ich polecić, jeżeli zależy na dobrej jakości, profesjonalnym podejściu i oczywiście racjonalnym zakresie cenowym. Mamy Jeepa Cherokee i zdecydowanie daje radę na dłuższych trasach, a ciężkie drogi nie są mu straszne!

#6 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 20 październik 2020 - 12:12

Jak już wybierzesz auto to nie zapomnij go zabezpieczyć przed kradzieżą. Polecam systemy antykradzieżowe od Niedźwiedź-Lock. Oferują najlepsze zabezpieczenie jakie jest na rynku.

#7 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 433 postów

Napisano 23 październik 2020 - 09:41

Super, to już kilka fajnych wskazówek mam :) Na pewno sprawdzę i mam nadzieję, że jeszcze temat nam się rozwinie!

#8 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 421 postów

Napisano 12 listopad 2020 - 08:23

Zdecydowanie Auto Res jeżeli zależy Wam na jakości w podejściu do klienta, szerokiej ofercie i jednocześnie możliwościach znalezienia fajnych ofert aut nowych, jak i używanych. My mieliśmy okazję wziąć w leasing busa firmowego i też auto rodzinne Hyundai i30. Wszystko poszło sprawnie, ceny przystępne i też realizacja przeprowadzona zgodnie ze wszystkimi standardami (no i brak ukrytych kosztów). 

#9 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 433 postów

Napisano 19 listopad 2020 - 10:03

Tak też zrobiłem już powoli rozglądam się za jakimś fajnym autem i może jeszcze chwilę poczekam na wyprzedaż roczników :)

#10 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 716 postów

Napisano 25 listopad 2020 - 17:09

Do firmy to na pewno polecał bym auto większe, jakiś van albo mini van, zawsze znajdzie się coś co trzeba przewieźć. No i do niego dobre ubezpieczenie ac i oc, żeby w razie wypadku dostać duże odszkodowanie. Tutaj https://beesafe.pl/  zobacz na ofertę jaką mają, to dobry ubezpieczyciel.

#11 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 25 listopad 2020 - 19:06

Polecać Jaguara jako samochód firmowy, może tylko Janusz-reklamy albo osoba która ma nierówno pod sufitem.

#12 Guest_tomson

Guest_tomson
  • Goście

Napisano 27 listopad 2020 - 23:18

U mnie jako firmowy wygodny samochód fajnie sie sprawdza rav4 hybrid. Oszczędny silnik i komfortowa jazda zarówno dla pasażera jak i dla kierowcy.

#13 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 325 postów

Napisano 04 grudzień 2020 - 09:26

I jak udało się już wybrać? Mam nadzieję, że temat nam się rozwinie jeszcze i zobaczymy w takim razie co z tego wyjdzie i u Was. Pozdrawiam serdecznie!

#14 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 433 postów

Napisano 06 grudzień 2020 - 13:00

Prawdopodobnie postawimy na Hyundaia Tucson. Wybieram się w przyszłym tygodniu do salonu Auto Res i zobaczymy w takim razie co są w stanie mi zaoferować i jak autko na testach się spisuje. 

#15 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 325 postów

Napisano 07 grudzień 2020 - 08:30

O proszę, to dobrze wiedzieć! Trzymam w takim razie kciuki aby wszystko się udało i oczywiście oby zakup był w pełni udany :)

#16 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 488 postów

Napisano 11 grudzień 2020 - 10:46

Skoro poszukujesz auta do firmy, to polecałabym ci zajrzeć na platformę AutoSalon. Znajdziesz tam szeroki wybór samochodów, zarówno tych nowych, jak i używanych. Co ważne możesz sfinansować taki pojazd za pomocą leasingu. To jeszcze nie wszystko, bo nie musisz w tym celu wychodzić z domu. Świetna opcja, nieprawdaż? A jeszcze nie wspomniałabym ci nic o korzyściach płynących z tego rozwiązania. W tym przypadku, poza wspomnianą szeroką gamą pojazdów, nie można zapominać także o indywidualnym doborze parametrów leasingu. Oczywiście, taka lista pozytywów jest jeszcze znacznie dłuższa. Jeżeli byłbyś ciekawy tych szczegółów, to myślę, że warto wygospodarować, chociaż chwilę wolnego czasu, wejść na tę https://www.scmultirent.pl/autosalon stronę i zdobyć trochę nowych i przydatnych informacji. Mam nadzieję, że moje informacje okażą się dla ciebie przydatne, przy wyborze nowego auta do firmy. Daj znać, na co ostatecznie postawiłeś! Nie przedłużam już, polecam zerknąć i sprawdzić omawianą platformę samemu. 

#17 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 450 postów

Napisano 16 grudzień 2020 - 12:35

Wszystko zależy od naszych potrzeb. Ale pod koniec roku w salonach są tak zwane wyprzedaże rocznika. Warto zaglądać. Na https://wyprzedaz-ro...uzymi-rabatami/jest dostępna informacja o tym jakie wyprzedaże były w zeszłym roku. W tym na pewno będzie podobnie. Wiec to będzie dobra okazja do zakupu samochodu ze sporą oszczędnością.

#18 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 421 postów

Napisano 18 styczeń 2021 - 20:32

W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie organizacji floty samochodowej w swojej firmie, aby skutecznie nimi zarządzać i jednocześnie ograniczać niepotrzebne wydatki to warto rozważyć wprowadzenie systemu Flotman. Do tego też zajrzyjcie sobie na ich stronę internretową i bloga, gdzie znajdziecie więcej wskazówek m.in jak działa kontrola prędkości z pomocą aplikacji Flotman https://www.flotman....ikacja-flotman/ przy dużej ilości samochodów w firmie warto postawić przede wszystkim na wygodę i duże możliwości. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych