Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki samochód firmowy polecacie?

wróć do serwisu Kadry 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 16 październik 2020 - 11:51

Cześć

Jaki samochód firmowy możecie mi polecić, jeśli chodzi o wygodę użytkowania, przestronność i też jednak możliwość dojazdu do klienta w różnych warunkach? Bardziej chyba mam zamiar pójść w stronę SUV-a, pomożecie?

#2 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 532 postów

Napisano 19 październik 2020 - 08:13

Tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez salon Auto Res Rzeszów w którym będziecie mogli znaleźć wiele świetnych propozycji, jeżeli chodzi o busy typu Fiat Ducato. Racjonalne warunki, rzeczowe podejście do klienta i sprawną realizację zakupu (jak i samego serwisu). Pozdrawiam serdecznie!

#3 Juras

Juras

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów

Napisano 19 październik 2020 - 10:35

Może Jaguar? Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tej marki samochodów. Zresztą warto umówić się do nich na jazdę próbną: https://nordauto.jag...rz-jazda-probna. Myślę, że to ułatwi podjęcie decyzji. 

#4 dekradom

dekradom

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 19 październik 2020 - 10:41

Zależy od kwoty jaką chcesz przeznaczyć na ten cel. Wybór jest ogromny.

#5 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 311 postów

Napisano 20 październik 2020 - 08:59

My zdecydowaliśmy się postawić na Auto Res również i jak najbardziej możemy Wam ich polecić, jeżeli zależy na dobrej jakości, profesjonalnym podejściu i oczywiście racjonalnym zakresie cenowym. Mamy Jeepa Cherokee i zdecydowanie daje radę na dłuższych trasach, a ciężkie drogi nie są mu straszne!

#6 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 20 październik 2020 - 12:12

Jak już wybierzesz auto to nie zapomnij go zabezpieczyć przed kradzieżą. Polecam systemy antykradzieżowe od Niedźwiedź-Lock. Oferują najlepsze zabezpieczenie jakie jest na rynku.

#7 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 23 październik 2020 - 09:41

Super, to już kilka fajnych wskazówek mam :) Na pewno sprawdzę i mam nadzieję, że jeszcze temat nam się rozwinie!

#8 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 12 listopad 2020 - 08:23

Zdecydowanie Auto Res jeżeli zależy Wam na jakości w podejściu do klienta, szerokiej ofercie i jednocześnie możliwościach znalezienia fajnych ofert aut nowych, jak i używanych. My mieliśmy okazję wziąć w leasing busa firmowego i też auto rodzinne Hyundai i30. Wszystko poszło sprawnie, ceny przystępne i też realizacja przeprowadzona zgodnie ze wszystkimi standardami (no i brak ukrytych kosztów). 

#9 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 19 listopad 2020 - 10:03

Tak też zrobiłem już powoli rozglądam się za jakimś fajnym autem i może jeszcze chwilę poczekam na wyprzedaż roczników :)

#10 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 705 postów

Napisano 25 listopad 2020 - 17:09

Do firmy to na pewno polecał bym auto większe, jakiś van albo mini van, zawsze znajdzie się coś co trzeba przewieźć. No i do niego dobre ubezpieczenie ac i oc, żeby w razie wypadku dostać duże odszkodowanie. Tutaj https://beesafe.pl/  zobacz na ofertę jaką mają, to dobry ubezpieczyciel.

#11 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 25 listopad 2020 - 19:06

Polecać Jaguara jako samochód firmowy, może tylko Janusz-reklamy albo osoba która ma nierówno pod sufitem.

#12 Guest_tomson

Guest_tomson
  • Goście

Napisano 27 listopad 2020 - 23:18

U mnie jako firmowy wygodny samochód fajnie sie sprawdza rav4 hybrid. Oszczędny silnik i komfortowa jazda zarówno dla pasażera jak i dla kierowcy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych