Skocz do zawartości

Zdjęcie

Można już składać wnioski o postojowe i zwolnienie ze składek!

wróć do serwisu Kadry 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 516589 postów

Napisano 15 październik 2020 - 19:41

Można już składać wnioski o świadczenie postojowe i zwolnienie ze składek ZUS za miesiące lipiec, sierpień i wrzesień 2020 r. To wsparcie przewidziane w Tarczy Antykryzysowej 5.0. (tzw. tarczy dla turystyki).

Powrót do artykułu: Można już składać wnioski o postojowe i zwolnienie ze składek!

#2 Guest_krytyk decyzji rzadowych

Guest_krytyk decyzji rzadowych
  • Goście

Napisano 15 październik 2020 - 19:41

super, szkoda ze Rząd nie bierze pod uwagę bezrobotnych , poszukujących pracy czy korzystajacych z ops...daje przedsiebiorcom a ci i tak zwalniaja ludzi....kto tu ma przeczekiwac i co...i jeszcze podwyzki...Brawo:((((((

#3 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 16 październik 2020 - 09:02

Przecież rząd daje bezrobotne mu dotacje z urzędu pracy na rozpoczęcie własnej działalności. Proszę skorzystać

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 październik 2020 - 22:17

a co z pracownikami, którzy byli w tych branżach na umowach śmieciowych? podobnie jak emeryci z bardzo niską emeryturą, którzy dorabiali?dostaną coś, czy maja z głodu umrzeć!?

#5 Guest_ja i nie tylko

Guest_ja i nie tylko
  • Goście

a co z pracownikami, którzy byli w tych branżach na umowach śmieciowych? podobnie jak emeryci z bardzo niską emeryturą, którzy dorabiali?dostaną coś, czy maja z głodu umrzeć!?

#6 Guest_ja i nie tylko

Guest_ja i nie tylko
  • Goście

#7 Guest_ja i nie tylko

Guest_ja i nie tylko
  • Goście

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych