Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

BHP podczas telepracy

wróć do serwisu Kadry 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Daniel

Guest_Daniel
  • Goście

Napisano 13 październik 2020 - 09:58

WItam,

Czy moglbym prosic o wskazowki jakie narzedzia pracy (laptop, biurko, fotel itp) powinien zapewnic pracodawca podczas pracy z domu jako telepracy?

Jezeli tak, jakie dokumenty powinienem przedstawic aby podeprzec takie rzadania prawnie?

Jak dobrze rozumiem, telepraca to praca na stale lub w okreslone dni w domu. Praca zdalna jest czym tymczasowym. - Pytanie dotyczy telepracy bo zapewne sa tu tez rozne uwarunkowania prawne.

Regulamin telepracy jaki posiadam w skrocie odsyla do kodeksu pracy z ktorego ciezko mi wywnioskowac czy takie rzeczy wlasnie jak fotel i ew. biurko powinien zapewnic pracodawca?

Dodam jeszcze ze z laptopem temat jest prosty: albo pracodawca zapewnia albo uczestniczy w kosztach zakupy/pracy na prywatnym,

Dziekuje za pomoc. 

Pozdrawiam

Daniel

#2 Guest_remullad

Guest_remullad
  • Goście

Napisano 15 luty 2021 - 19:57

Ponieważ w firmie jestem odpowiedzialny za kwestie BHP to muszę być na bieżąco z przepisami, aktualne informacje na temat tego jak wyglądają te kwestie mam dzięki prenumeratę na ten temat wykupionej w serwisie wiedza i praktyka, dla mnie świetne rozwiązanie, mam w jednym miejscu dostęp do mnóstwa materiałów, które przydają mi się na co dzień. Masz tam możliwość okresu próbnego 14 dniowego, można założyć konto i na pewno uda ci się znaleźć potrzebne info

#3 kosek77

kosek77

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 190 postów

Napisano 10 czerwiec 2021 - 07:59

Potwierdzam, że jeśli chodzi o współpracę z https://www.szkoleniebhp.net to można liczyć na Pana Sylwestra. Świetnie prowadzone kursy z próbą przedstawienia wiedzy o BHP w taki sposób, by dla odbiorców było to jak najbardziej atrakcyjne. Pod tym kątem właśnie te kursy się wyróżniają dodatkowo są również prowadzone obecnie online więc to dodatkowy plus.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy