Skocz do zawartości

wyposażenie gabinetukosmetycznego

wróć do serwisu Księgowość 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Ada

Guest_Ada
  • Goście

Napisano 12 październik 2020 - 12:57

Planuję rozbudować nieco ofertę salonu beauty i poszukuję dobrego sprzętu, a najlepiej pomocy w jego doborze pod kątem moich możliwości i lokalowych i finansowych. Znajomy wspominał mi o venus-beauty – ktoś kojarzy? Może korzystał z ich pomocy?

#2 Servus

Servus

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 57 postów

Napisano 20 listopad 2020 - 17:16

Ja nie kojarzę, ale może i warto nad tym pomyśleć. Jeśli chodzi o wyposażenie bardziej już pod kątem artykułów do zabiegów to w sklepie https://lumamed.pl/ kupisz wiele potrzebnych takich rzeczy.

#3 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 752 postów

Napisano 24 listopad 2020 - 10:02

Podejrzewam, że wyposażenie takiego gabinetu to spory wydatek. Może macie jakieś podpowiedzi jak można zaoszczędzić troszkę pieniędzy?

#4 Guest_Żanetta

Guest_Żanetta
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2021 - 00:06

Pracuję na urządzeniach Venus Beauty już od trzech lat. Nie znalazłam do tej pory tak dobrej oferty, a w pracy zawodowej miałam już styczność z wieloma produktami tego typu. Oferta jest niesamowicie kompleksowa, do tego szkolenia i bardzo kompetentna ekipa, można skorzystać z leasingu i innych form finansowania.

#5 AutumnFlower

AutumnFlower

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 luty 2021 - 15:04

Możesz też w gabinecie kosmetycznym potrzebować sterylnych mebli... to często pomijany temat, a teraz w czasach covida lepiej mieć bezpieczne meble z nieorganicznych materiałów. Dużo jest opisane na blogu UBM: https://www.meble-me...cie-zabiegowym/

#6 Guest_Jadwiga

Guest_Jadwiga
  • Goście

Napisano 26 luty 2021 - 03:23

Bardzo cenię sobie wysoką jakość, mamy bardzo wymagające klientki. W  Venus Beauty otrzymaliśmy  wszystko co jest potrzebne w rozwoju. Pomocna załoga doradza na każdym etapie, przedstawia rożne rozwiązania, a dodatkowo oferuje bardzo ciekawe formy finansowania dla firm, szczególnie tych początkujących czy planujący rozwój.

#7 Guest_Kama

Guest_Kama
  • Goście

Napisano 28 luty 2021 - 21:58

Z Venus Beauty urządziliśmy od podstaw nasze dwa salony w Lublinie. Profesjonalne wsparcie na każdym etapie, dobrze przygotowane szkolenia z obsługi sprzętu. Zdecydowanie polecamy współpracę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych