Skocz do zawartości

Zdjęcie

Odzyskanie pieniędzy z polisolokaty

wróć do serwisu Księgowość 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pawlaczek

Pawlaczek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 09 październik 2020 - 14:15

Chce zakończyć swoją niemiłą przygodę z ubezpieczeniem na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym i odzyskać choć cześć pieniędzy, które zostały mi zabrane na opłatę likwidacyjną. Jeśli macie kogoś sprawdzonego kto zajmuje się prowadzeniem takich spraw to dajcie namiar.

#2 Guest_E-Kancelaria

Guest_E-Kancelaria
  • Goście

Napisano 12 październik 2020 - 07:43

Chce zakończyć swoją niemiłą przygodę z ubezpieczeniem na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym i odzyskać choć cześć pieniędzy, które zostały mi zabrane na opłatę likwidacyjną. Jeśli macie kogoś sprawdzonego kto zajmuje się prowadzeniem takich spraw to dajcie namiar.

Dzień dobry, proszę o kontakt:
Mamy na koncie dużo wygranych spraw w obszarze polisolokat. Sprawy załatwiamy głównie zdalnie, ale jeżeli woli Pan się umówić na miejscu to oczywiście serdecznie zapraszamy.
tel: (71) 738 86 36

odzyskiwanie@e-kancelaria.com
Pozdrawiam
E-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa we Wrocławiu. 

#3 Guest_dlaWierzyciela.pl

Guest_dlaWierzyciela.pl
  • Goście

Napisano 12 październik 2020 - 15:05

Dzień dobry,

zajmujemy się tego typu sprawami - mamy doświadczenie w tym zakresie i chętnie Panu pomożemy. 

Zapraszam również na naszą stronę internetową: www.dlawierzyciela.pl

Proszę o kontakt telefoniczny: 42 307 18 92 lub mailowy: biuro@dlawierzyciela.pl 

Pozdrawiam
dlaWierzyciela.pl 

#4 Caryk88

Caryk88

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 16 październik 2020 - 13:54

Wydaje mi się, że można liczyć na profesjonalną ofertę jeśli chodzi o takie sprawy przez Kancelarię Oxford. Trafiłem na ich stronę zwrotzpolisy.pl i tam sporo można się dowiedzieć o tym jak to funkcjonowało, że były stosowane klauzule abuzywne. W związku z tym te warunki umowy można podważyć i starać się o odzyskanie tych środków, które przy likwidowaniu były potrącane. U mnie się to udało i wróciło do mnie 10 tysięcy złotych.

#5 farah557

farah557

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 18 październik 2020 - 06:57

I dlatego nie składuję pieniędzy w banku, na żadnej lokacie. Najbezpieczniej się czuję mając swoje oszczędności pod ręką. Dlatego mam w domu sejf ze sklepu https://sejfexpert.pl/

Zakup sejfu był jedną z lepszych decyzji w moim życiu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych