Kategorie
Skocz do zawartości

Wynajęcię mieszkania na weekend w Warszawie

Gość Ania Ptak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam w Warszawie z rodziną na trzy dni, wynajełam mieszkanie blizko centrum, cena za noc wynosiła 130 zł. Czułam się bardzo komfortowo , było czysto, mieszkanie z dobrym remontem , byli rzeczy podstawowe : żelazko, papier toaletowy, mydło/szampon....Takrze wszystka elektronika była sprawna , czułam się nie gorzej niż w hotelu , polecam wynajmować takie mieszkanie moim zdaniem jest wygodniejsze.

• 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Wynajem nieruchomości to pierwsza rzecz, która przychodzi na myśl, ponieważ jest to prawdziwa inwestycja. Kupię 18 mieszkanie do wynajęcia dzięki chłopakom z firmy https://korter.com.pl/ , a także przerzuciłem ponad 130 domów. Przerzucanie i Sprzedaż hurtowa to bardziej praca niż inwestycja. Regularnie muszę przeglądać oferty nowych mieszkań i domów na sprzedaż i stosować się do ścisłej strategii. Moja strategia polegała na zarobieniu jak największej ilości pieniędzy, które można następnie zainwestować w aktywa generujące dochód, takie jak nieruchomości na wynajem.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...