Skocz do zawartości

Zdjęcie

W jaki sposob urządzić kącik biurowy w domu?

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 860 postów

Napisano 01 październik 2020 - 09:25

Pokażcie proszę swoje kąciki biurowe w sypialni/salonie 🙂 szukam inspiracji, szczególnie na meble pozwalające schować/zamknąć monitory. Jak sobie radzicie z tym, żeby całe pomieszczenie nie traciło ciepłego charakteru i nie zmieniło się w biuro? 
Parawan? Szafka chowająca monitory? Chętnie zobaczę wszystkie rozwiązania.
Jest dużo postów o biurkach, przejrzałam wszystkie, ale niestety żaden nie pokazuje tego o co mi chodzi, czyli sposobu na ukrycie monitorów i całego sprzętu na biurku.

#2 ivojim

ivojim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 153 postów

Napisano 01 październik 2020 - 11:30

Ja mam biurko w salonie, schowane we wnęce między balkonem i szafą.
No ale na biurku nic nie stoi (wyjmuję laptopa, dopiero jak zaczynam pracować).

Nie jest to zbyt wygodne rozwiazanie, tak wiec nie polecam Aktualnie szukam jakiegoś wygodnego biurka bo w dłuższej perspektywie w sumie nie da się tak za bardzo pracować.

Zastanawiałam sie nad biurkiem Malm https://meblearkadiu...y-bialy-polysk/

#3 Gustav2

Gustav2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 222 postów

Napisano 07 październik 2020 - 08:02

Jakkokolwiek byś go nie urządził, musi być tam ład i porządek, w przeciwnym razie trudno będzie się skupić na pracy.

#4 Salvatore Conte

Salvatore Conte

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 85 postów

Napisano 07 październik 2020 - 13:05

Nie jest to zbyt wygodne rozwiazanie, tak wiec nie polecam Aktualnie szukam jakiegoś wygodnego biurka bo w dłuższej perspektywie w sumie nie da się tak za bardzo pracować.

W sumie jeśli nie możesz znaleźć czegoś idealnego dla siebie, to weź pod uwagę sklep https://www.biurka.pl. Warto jest zaopatrzyć się w takie meble, bo w sumie w coraz większej liczbie miejsc nie ma problemów z pracą zdalną. Dzięki takim meblom można być lepiej przygotowanym. ^_^

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych