Skocz do zawartości

Zdjęcie

Własny sklep internetowy, a płatności na raty - Wordpress

Własny sklep internetowy

wróć do serwisu Kadry 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 523 postów

Napisano 29 wrzesień 2020 - 06:40

Cześć!

Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi co do wyboru dobrego systemu ratalnego do sklepu internetowego? Jeżeli tak, to oczywiście będę wdzięczny za podpowiedzi!

#2 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 326 postów

Napisano 29 wrzesień 2020 - 06:46

W mojej opinii jeżeli szukacie dobrego systemu ratalnego na sklep postawiony na Wordpress to uważam, że dobrym kierunkiem będzie akurat https://www.platform...a.pl/wspolpraca w przypadku których będziecie mogli liczyć na profesjonalne podejście, wygodę i jednocześnie brak zastrzeżeń ze strony naszych klientów. 

#3 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 291 postów

Napisano 29 wrzesień 2020 - 06:54

Popieram! Jeżeli chodzi o wygodę i jednocześnie profesjonalne wsparcie ze strony obsługi klienta to jak najbardziej iRaty.pl zdecydowanie dają radę. Moduł działa poprawnie, klienci są bardzo zadowoleni, a obsługa profesjonalna i chętna do pomocy. Mam nadzieję, że pójdzie to i u Was w odpowiednią stronę!

#4 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 523 postów

Napisano 30 wrzesień 2020 - 08:16

Dzięki wielkie za podpowiedzi, na pewno wezmę pod uwagę. Pozdrawiam!

#5 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 401 postów

Napisano 30 wrzesień 2020 - 08:44

W mojej opinii uważam, że warto zwrócić uwagę na Platforma Ratalna, w przypadku których będziecie mogli liczyć na jakość, wsparcie techniczne i dobre warunki dla klientów podczas zakupów drogich produktów. Idzie to sprawnie, nie ma problemów i na wrodpressie działa poprawnie. Mam nadzieję, że efekt końcowy dla Waszego biznesu również będzie w pełni pozytywny. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Własny sklep internetowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych