Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zatrzymanie prawa jazdy za prędkość: jak zachować uprawnienia do kierowania?

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49591 postów

Napisano 28 wrzesień 2020 - 17:21

Zbyt szybka jazda może oznaczać zatrzymanie prawa jazdy za prędkość. Czy mimo popełnienia wykroczenia można zachować uprawnienia do kierowania pojazdami? To możliwe, ale nie do końca łatwe.

Powrót do artykułu: Zatrzymanie prawa jazdy za prędkość: jak zachować uprawnienia do kierowania?

#2 Guest_ewa

Guest_ewa
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2020 - 17:21

a nie prościej nie przekraczać prędkości? tylko tak pytam?

#3 Guest_Sampras

Guest_Sampras
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2020 - 18:27

ej Mądrale, a co doradzicie rodzinom ofiar drogowych bandydatów? Dla Nich też macie złote cwaniackie porady?

#4 Guest_Sampras

Guest_Sampras
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2020 - 18:28

ej Mądrale, a co doradzicie rodzinom ofiar drogowych bandytów? Dla Nich też macie złote cwaniackie porady?

#5 Guest_Sampras

Guest_Sampras
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2020 - 18:28

ej Mądrale, a co doradzicie rodzinom ofiar drogowych bandytów? Dla Nich też macie złote cwaniackie porady?

#6 Guest_Kierowca24h

Guest_Kierowca24h
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2020 - 08:32

Jeśli jeździsz służbowo bo np. jesteś przedstawicielem handlowym albo kurierem to jeździsz szybko. Tak było, jest i będzie bo w tej pracy liczy się czas. Bywa, że wjeżdżając do wioski w środku niczego nie zdążę zwolnić na czas. Nie zawsze oznacza to zagrożenie czyjegoś życia bo jeżdżę też w nocy.

a nie prościej nie przekraczać prędkości? tylko tak pytam?

#7 Guest_kaligula

Guest_kaligula
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2020 - 10:09

Może doradzicie jeszcze, jak uniknąć odpowiedzialności za rozjechanie pieszego na przejściu? Albo spowodowanie czołowego zderzenia z ofiarami podczas wyprzedzania na trzeciego?

#8 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2020 - 13:59

A co zrobić jak złapią mnie na przyjmowaniu łapówy, albo... przy cofaniu napadnie mnie klatka schodowa? infor.pl poziom faktu.

#9 Guest_Marcin997

Guest_Marcin997
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2020 - 14:00

A co zrobić jak złapią mnie na przyjmowaniu łapówy, albo... przy cofaniu napadnie mnie klatka schodowa? infor.pl poziom faktu.

#10 Guest_Marcin997

Guest_Marcin997
  • Goście

#11 Guest_Marcin997

Guest_Marcin997
  • Goście

A co zrobić jak złapią mnie na przyjmowaniu łapówy, albo... przy cofaniu napadnie mnie klatka schodowa? info r.pl poziom faktu.

#12 Guest_Marcin997

Guest_Marcin997
  • Goście

A co zrobić jak złapią mnie na przyjmowaniu łapówy, albo... przy cofaniu napadnie mnie klatka schodowa? infor poziom faktu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych