Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Gastronomia - sprzęt kuchenny

wróć do serwisu Kadry 14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 466 postów

Napisano 26 wrzesień 2020 - 12:26

Cześć

Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi, jeśli chodzi o wybór dobrej jakości sprzętów kuchennych? Jeśli tak, to będę wdzięczny za konkretne podpowiedzi!

#2 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 631 postów

Napisano 26 wrzesień 2020 - 12:51

Na ten moment jeżeli szukacie dobrej jakości wyposażenia gastronomicznego to koniecznie zwróćcie uwagę na Invest Horeca. W mojej opinii numer jeden jeżeli chodzi o wybór, jakość i jednocześnie różnorodność zestawień. My zdecydowaliśmy się ostatnio u nich na nowy ekspres do kawy w wydaniu kolbowym https://investhoreca...awy-mlynki.htmljednocześnie świetna obsługa klienta i rozsądne ceny. 

#3 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 26 wrzesień 2020 - 13:03

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzednika, jeżeli chodzi o jakość wykonania i dobry zakres cenowy. W końcu udało mi się znaleźć specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i rozbudowaną ofertą gastronomiczną oczywiście Invest Horeca. Pozdrawiam serdecznie!

#4 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 631 postów

Napisano 26 wrzesień 2020 - 13:05

Bardzo dziękuję za pierwsze podpowiedzi, na pewno wezmę pod uwagę i czekam na kolejne wskazówki!

#5 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 572 postów

Napisano 26 wrzesień 2020 - 13:07

W mojej opinii zdecydowanie warto postawić na Invest Horeca. Profesjonaliści od początku i jednocześnie można liczyć na dobre ceny i rozbudowaną ofertę zarówno do mniejszych, jak i większych gastronomii. Odnośnie mebli metalowych, trzonów, garnków oraz akcesoriów. Pozdrawiam!

#6 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 340 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 23 listopad 2020 - 07:19

My w ostatnim czasie zamówiliśmy nowe piece konwekcyjno-parowe, dzięki którym praca stała się znacznie prostsza. W krótszym czasie możemy wykonać więcej wypieków, dzięki czemu mamy więcej klientów.

#7 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 572 postów

Napisano 28 listopad 2020 - 19:56

W przypadku gastronomii wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, dlatego szczególnie przed otwarciem warto o to zadbać i cieszyć się zarówno wysokim standardem jak i racjonalną ceną. My zdecydowaliśmy się postawić na współpracę ze SlowPack w przypadku jednorazowych naczyń, sztućców czy pojemników. Co najważniejsze pozwalają skutecznie zadbać o środowisko odchodząc od plastiku. Zajrzyj na https://slowpack.pl/...grzewu-395.html gdzie przekonasz się jak to wygląda, od razu zapoznacie się z zakresem cenowym i mam nadzieję, że także zakupy przebiegną jak najbardziej po Waszej myśli. 

#8 miiisiek

miiisiek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 04 grudzień 2020 - 14:59

W dobie koronawirusa zapewne można bez problemu kupić używane.... 

#9 wolna

wolna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 200 postów

Napisano 15 grudzień 2020 - 12:28

Nie zapominajmy także o ekspresie do kawy. Moim zdaniem to obowiązkowy element każdej profesjonalnej kuchni. Na stronie https://najlepsza-kawa.pl/znajdziecie taką opcję jak dzierżawa ekspresów do kawy. Warto się z nią bliżej zapoznać.

#10 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 907 postów

Napisano 05 styczeń 2021 - 15:17

Bardzo fajnie, że dzielicie się informacjami w tym temacie.

#11 rei

rei

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 229 postów

Napisano 10 styczeń 2021 - 07:30

Czy to urządzenia do gyrosa czy wszelkie inne sprzęty gastronomiczne, to możecie się rozglądną  w sklepie Gastromania. Ich oferta jest naprawdę obszerna i praktycznie wszystko jesteście wstanie zakupić, co będziecie potrzebować do takiego biznesu.

#12 Juras

Juras

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 143 postów

Napisano 05 luty 2021 - 08:56

Oczywiście odpowiednie wyposażenie gastronomiczne to w takiej sytuacji podstawa. Warto więc poszperać w ofercie sklepu internetowego Gastronet24: https://gastronet24....nki-mikrofalowe. Znajdziecie tam wiele takich sprzętów, między innymi właśnie profesjonalne kuchenki mikrofalowe.

#13 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 816 postów

Napisano 20 kwiecień 2021 - 19:52

Wszystko zależy co konkretnie potrzebujecie. Jeśli interesują was rożnego rodzaju akcesoria, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://sklep.techni...stalgast-219209 . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych rozwiązań dopasowanych do różnych potrzeb. Rozejrzyjcie się tam. Być może coś wam się tam spodoba. 

#14 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2021 - 15:43

Najlepszy zdecydowanie do kuchni są sprzęty pod zabudowę. Wyglądaja elegancko i ich lokalizacja jest ergonomicznie dopasowana do potrzeb użytkownika. Zamawiając meble u producenta mebli na wymiar ETERNO kuchnie na wymiar wybrałem sobie sprzęty Elektroluxa i takie mi zabudowali meblami. Jestem super zadowolony i polecam zarówno wykonawcę mebli jak i sprzęt. 

#15 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 872 postów

Napisano 29 wrzesień 2021 - 06:37

Jeśli lubisz gotować i robisz to często to polecam maszynkę do mięsa Zelmotor z końcówkami do ścierania warzyw. Placki ziemniaczane, ryba po grecku, ogórki do zupy ogórkowej czy pokrojenie większej ilości warzyw w plasterki to tylko chwila. Urządzenie łatwe w czyszczeniu. Zresztą tutaj jest katalog firmy https://zelmotor.com/W ofercie mają wiele roznych sprzętow do domu i do kuchni ( jest to polski producent).

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych