Skocz do zawartości

Błędy z lat poprzednich

błędy z lat poprzednich księgowanie

wróć do serwisu Księgowość 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2020 - 07:04

Witam, od niedawna przejęłam księgowość po innej Pani księgowej. Uzgadniając konta znalazłam pewne rozbieżności: firma daje możliwość pracownikom wykupienia dodatkowego ubezpieczenia grupowego - na tym koncie nie zgadza się saldo o jedną składkę (wygląda jakby była pobrana od pracownika o jedna składka za dużo) prześledziłam księgi do 2014 roku - do tego roku mam dane i ta nieprawidłowość cały czas się ciągnie. Nie jestem w stanie dojść skąd się wzięła bo nie mam starszych danych. Czy jest jakaś szansa żeby wyprostować ten błąd? W jaki sposób najlepiej żeby to miało ręce i nogi - nie jest to znacząca kwota ale jednak niezgodność. 

Drugie konto to podatek od dochodowy od osób fizycznych - saldo uzgodnione, wszystkie księgowania do 2014 roku zamykają się w każdym poszczególnym roku a mimo to na koncie jest niezgodność która też ciągnie się z lat wcześniejszych. 

Bardzo proszę o pomoc jak najlepiej rozwiązać te błędy, nie są to duże kwoty, ale jednak wolałabym żeby wszystko się zgadzało. 

#2 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2020 - 12:06

podbijam

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: błędy z lat poprzednich, księgowanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych