Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Alkohol na wesele

wróć do serwisu Kadry 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 768 postów

Napisano 21 wrzesień 2020 - 08:51

Na około 130 osob wystraczy 120 butelek wódki na wesele jednodniowe? Jakie inne alkohole i w jakiej ilości miałyście na weselach?

#2 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 901 postów

Napisano 21 wrzesień 2020 - 10:05

Wszystko zależy od rodziny. U nas na 53 osoby poszło 37 butelek 0,5l. Mieliśmy też 10 różnych win (białe, różowe i czerwone) kupionych i zeszły 4 butelki. Musisz samodzielnie zastanowić sie ile będzie osób pijacych wódkę, ile osób pijących wino... Lepiej poza tym kupić trochę więcej alkoholu niż za mało....

Niedrogie alkohole mozna znaleźć tak poza tym nie tylko w hurtowniach

https://ekutno.pl/pl...-hurtownia.html

Warto przejrzeć sobie sklepy internetowe. 

#3 ravi

ravi

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 11 styczeń 2021 - 21:09

U nas zeszło dużo więcej wina. Mieliśmy kupionych 15 butelek różnych win z półki Faktorii Win, najszybciej zeszło wino białe słodkie. Generalnie poszły wszystkie butelki. Osób było 50, wódki zeszło 30 butelek, ale wyposażaliśmy się w 0,5l na głowę

#4 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 897 postów

Napisano 25 styczeń 2021 - 14:17

Bardzo fajnie, że dzielicie się informacjami w takich tematach.

#5 Kaczmar

Kaczmar

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 201 postów

Napisano 15 marzec 2021 - 14:30

mozna zamawiac soki tłoczone nfc na wesela w takich wiekszych pojemnikach z kranikiem do nalewania

#6 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 613 postów

Napisano 22 marzec 2021 - 11:10

Pamiętaj że stół że wszystkimi składnikami będzie ogarnięty to momentu jak goście będą 'ogarnięci'. Jak alko zacznie działać, to zrobi się bajzel jak ta lala. Każdy będzie 'najlepszym' barmanem.

Alkoholi polecam poszukać na stronie

W sklepie w dobrej cenie kupisz alkohole róznych firm. Polecam poszukać :)

#7 Guest_Dominika

Guest_Dominika
  • Goście

Napisano 23 maj 2021 - 18:09

Przy organizacji wesela polecam skorzystać z usług firmy Wesele z Naturą, sama skorzystałam z ich pomocy i moje wesele było cudowne, a ja zaoszczędziłam mnóstwo czasu i nerwów. Specjalista z tej firmy spore doświadczenie w branży, wystarczy tylko nakreślić swoje oczekiwania, a on zajmie się resztą.

#8 widlo

widlo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 28 maj 2021 - 14:21

nie przesadzaj z alkoholem to ma byc zabawa :) nie chlanie :) 

#9 ivojim

ivojim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 315 postów

Napisano 16 sierpień 2021 - 06:27

Tradycyjnie liczy się 0,5 litra na głowę na weselu, ale jeśli macie tylko wódkę to pewnie przydałoby się więcej. Ja miałam problem w drugą stronę, bo wiedziałam, że niewiele osób u mnie będzie piło wódkę i mam dużo innych alkoholi i też nie wiedziałam jak to obliczyć.

https://gpwirk.pl/wo...ac-i-ile-kupic/

Na stronie jest kilka porad, jak wybrać odpowiednia wódkę na wesele oraz ile jej kupić. 

#10 barakuda

barakuda

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 30 sierpień 2021 - 12:37

Byłam w swoim życiu na dwóch bezalkoholowych weselach i bardzo dobrze się bawiłam. Nie było upitych wujków, którzy obłapiają młode kobiety w tańcu, nie było sprośnych pijackich żartów. Owszem toast wznosiliśmy szampanem, a do posiłku była lampka wina, ale nie było wódki, bimbru, piwa i każdy był trzeźwy. 

Na weselu bardziej rozkoszuje się tortem i ciastami, a nie alkoholem. I właśnie nas tym bezalkoholowym weselu jadłam jedne z najsmaczniejszych ciast w życiu - zamówione w cukierni Słodycz w Olsztynie https://www.slodycztejkrainy.pl/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy