Skocz do zawartości

Wynagrodzenie dla księgowej

wróć do serwisu Księgowość 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2020 - 10:53

Hej. Mam pytanie co do wynagrodzenia dla księgowej przy określonych obowiązkach:
Księgowanie Kpir i ryczałtów- 53 firmy, łącznie do zaksięgowania przeciętnie 2500 dokumentów - wszystko sprawdzam, układam, numeruję sama. Że wszystkimi klientami mam kontakt, pomagam w rozwiązywaniu problemów, wypełniam wnioski do banków, robię rozliczenia roczne, odpowiadam na wszelakie pytania.
Do tego sporządzanie list płac 30 firm.
Nasze biuro obsługuje około 450 podmiotów, do robienia spraw kadrowych, czyli umowy, świadectwa, zaświadczenia o dochodach, akta osobowe itp. jestem ja i moja koleżanka, niestety ja mam większą wiedzę i doświadczenie, więc większość robię sama.
Na bieżąco co miesiąc kadry prowadzę tylko 5 firmom, resztę sporządzam akta i co jakiś czas albo w razie kontroli dostaję je do poukładania, czyli zwykle do sporządzenia od podstaw.
Od zusow i wysyłki deklaracji jest osobny pracownik.
Dodatkowo mam jedną firmę na pełnej księgowości, ale to około 5-10 dokumentów miesięcznie.
Na ile wycenilibyście taką pracę?

#2 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 20761 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 18 wrzesień 2020 - 12:38

Masz już odpowiedzi na innym Forum.
Nikt ci nie da "złotej recepty"

#3 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 20761 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 18 wrzesień 2020 - 12:39

Co z tego, że ci ktoś napisze 10.000, albo idź na główną księgową do dużej firmy z kapitałem zagranicznym?

#4 fiskimiriski

fiskimiriski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 20 październik 2020 - 18:34

Wiele zależy również od stażu i kompetencji takiej osoby. Ja jestem zdania, że również dość ważną kwestią jest to na jakim oprogramowaniu się pracuje. Ja u siebie w firmie mam elektroniczny obieg dokumentów i muszę powiedzieć, że jak najbardziej takie rozwiązanie jest dla mnie optymalne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy