Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy ekwiwalent za używanie prywatnego komputera pracownika do celów służbowych może być zwolniony z oskładkowania?

wróć do serwisu Kadry 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 516593 postów

Napisano 18 wrzesień 2020 - 09:49

Nasza spółka zawarła z pracownikiem umowę o używanie do celów służbowych laptopa będącego jego własnością. Planujemy również opłacenie modemu internetowego, co pozwoli pracownikowi na wykonywanie pracy zdalnie z domu. Jak prawidłowo ustalić ekwiwalent za użytkowanie komputera pracownika, aby był zwolniony z oskładkowania? Czy także wartość opłaconego pracownikowi modemu internetowego będzie dla niego przychodem podlegającym oskładkowaniu? - pyta Czytelnik z Ostródy.

Powrót do artykułu: Czy ekwiwalent za używanie prywatnego komputera pracownika do celów służbowych może być zwolniony z oskładkowania?

#2 Guest_Teresa

Guest_Teresa
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2020 - 09:49

Używam w pracy komputera domowego, a raczej mam go jako komputer domowy i do pracy. I za korzystanie z różnych aplikacji czy systemów rozliczam sie z pracodawcą. Laptop do pracy biurowej nie musi być drogi, byle by był wydajny. Kupiłam swój tutaj: at-outlet.pl/laptopy-lenovo i jestem bardzo zadowolona, wszystkie programy szybko mi działają.

#3 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 20761 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 18 wrzesień 2020 - 10:13

Teresa, reszta w domu zdrowa?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych