Skocz do zawartości

Zdjęcie

Stoisko targowe

wróć do serwisu Moja Firma 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 686 postów

Napisano 15 wrzesień 2020 - 12:33

Hej mam pytanie - otóż będę miała swoje stoisko na jednej z konferencji o zdrowiu: porady psychodietetyczne. Czy ktoś ma doświadczenie co powinno być, albo co warto, żeby na takim stoisku się znalazło ? Wizytówki, ulotki z rabatem na moje usługi...tyle mam.

#2 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 556 postów

Napisano 15 wrzesień 2020 - 12:55

Stand z logo, nazwą,www... może mini katalog z opisem usług, filozofią firmy? Może zdrowy drobiazg do poczęstowanie,. W gadżety już nie wierzę;)

Najlepiej będzie jeśli skontaktujesz sie z nimi:

https://brandcreatio...toiska-targowe/

Firma specjalizuje się w zabudowie stoisk targowych oraz powinni Ci podpowiedziec najlepsze rozwiązanie. Oraz zaoferować ciekawy projekt, ktory przyciągnie gości. 

#3 Cucaburra

Cucaburra

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 22 wrzesień 2020 - 23:23

W gadżety mimo wszystko warto zainwestować, bo ludzie jednak lubią coś "porwać" ze sobą. Pamiętaj, że nie musisz obdarowywać wszystkich, którzy podejdą. Możesz zainwestować w droższe upominki, ale dać je tylko takim osobom, które dobrze rokują na przyszłość. Najważniejsze, żeby po prostu jakoś się wyróżnić w tłumie i zapaść w pamięć. Zresztą o to też chodzi w całym brandingu :) A może jakiś mini-pokaz usług na swoim stoisku, albo prezentacja wyświetlana na większym monitorze? Takie rzeczy mogą przykuć uwagę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych