Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przejście na emeryturę rok później - o ile wyższa kwota?

wróć do serwisu Kadry 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 516552 postów

Napisano 15 wrzesień 2020 - 12:26

Im dłużej senior pracuje, tym wyższą będzie miał emeryturę. Sprawdź, o ile wzrośnie kwota emerytury, gdy osoba uprawniona przejdzie na nią rok później. Dlaczego późniejsza emerytura jest wyższa? Jakie są wysokości najwyższych i najniższych emerytur na Dolnym Śląsku?

Powrót do artykułu: Przejście na emeryturę rok później - o ile wyższa kwota?

#2 Guest_60+ z podstawowym

Guest_60+ z podstawowym
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2020 - 12:26

Każdy wie, że emeryt najwyższej emerytury potrzebuje po setce ;)))

#3 Guest_Roman

Guest_Roman
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2020 - 06:31

Ja wypracowałem 320%sredniej krajowej a rząd ustawa z 1998 z grudnia ograniczył wysokość emerytur do 250% średniej krajowej i tym sposobem jestem okradany co miesiąc na emeryturze 500 zł to po co ludzi namawiacie do dłuższej pracy a później ludzi uczciwie pracujących okrada ie. Skończcie z zaklamaniem

#4 Guest_Roman

Guest_Roman
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2020 - 06:32

Ja wypracowałem 320%sredniej krajowej a rząd ustawa z 1998 z grudnia ograniczył wysokość emerytur do 250% średniej krajowej i tym sposobem jestem okradany co miesiąc na emeryturze 500 zł to po co ludzi namawiacie do dłuższej pracy a później ludzi uczciwie pracujących okrada ie. Skończcie z zaklamaniem

#5 Guest_Roman

Guest_Roman
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2020 - 06:32

#6 Guest_Roman

Guest_Roman
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2020 - 06:33

Ja wypracowałem 320%sredniej krajowej a rząd ustawa z 1998 z grudnia ograniczył wysokość emerytur do 250% średniej krajowej i tym sposobem jestem okradany co miesiąc na emeryturze 500 zł to po co ludzi namawiacie do dłuższej pracy a później ludzi uczciwie pracujących okrada ie. Skończcie z zakłamaniem.

#7 Guest_Roman

Guest_Roman
  • Goście

Ja wypracowałem 320%sredniej krajowej a rząd ustawa z 1998 z grudnia ograniczył wysokość emerytur do 250% średniej krajowej i tym sposobem jestem okradany co miesiąc na emeryturze 500 zł to po co ludzi namawiacie do dłuższej pracy a później ludzi uczciwie pracujących okrada ie. Skończcie z zakłamaniem.

#8 Guest_Roman

Guest_Roman
  • Goście

#9 Guest_Jan

Guest_Jan
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2020 - 08:22

Bzdury

#10 Guest_Igor

Guest_Igor
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2020 - 12:32

No, teraz mu wystarczy. Za taką kwotę będzie mógł kupić tyle krakersów i pampersów że na tę kilka lat starczy. No i teraz sobie po żyje. Do przychodni taxi pojedzie, do szpitala i na cmentarz zawiozą. Jednocześnie rodziny mu pewnie przybyło by się podzielił taką emeryturą. A oszuście także nie pogardzą taką kasą.

#11 Guest_Igor

Guest_Igor
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2020 - 12:33

No, teraz mu wystarczy. Za taką kwotę będzie mógł kupić tyle krakersów i pampersów że na tę kilka lat starczy. No i teraz sobie po żyje. Do przychodni taxi pojedzie, do szpitala i na cmentarz zawiozą. Jednocześnie rodziny mu pewnie przybyło by się podzielił taką emeryturą. A oszuście także nie pogardzą taką kasą.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych