Skocz do zawartości

Zdjęcie

Stworzenie nowoczesnej strony internetowej - kto

Stworzenie nowoczesnej strony

wróć do serwisu Moja Firma 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 523 postów

Napisano 15 wrzesień 2020 - 08:55

Kogo polecacie jeśli chodzi o stworzenie nowoczesnej i funkcjonalnej strony internetowej? Macie może dla mnie jakieś podpowiedzi w tym zakresie i jeśli tak, to na kogo warto według Was postawić (jednocześnie licząc na rozsądne ceny). 

#2 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 323 postów

Napisano 18 wrzesień 2020 - 21:04

W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań dobrej agencji do współpracy, która będzie w stanie rzetelnie zająć się realizacją stworzenia własnych stron internetowych, czy materiałów graficznych to jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez Soluma https://soluma.pl/z którą współpracujemy i jak do tej pory realizują zlecenia na wysokim poziomie. 

#3 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 291 postów

Napisano 22 wrzesień 2020 - 08:05

A tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzednika jeśli chodzi o Soluma. Przede wszystkim profesjonalne podejście do klienta, krótki czas realizacji i też efekty które są jak najbardziej zadowalające. Podjęliśmy współpracę i jak do tej pory naprawdę nie możemy narzekać, idzie to w odpowiednim kierunku!

#4 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 523 postów

Napisano 22 wrzesień 2020 - 08:16

Dobrze wiedzieć, na pewno wezmę pod uwagę i może rzeczywiście warto będzie na nich postawić. 

#5 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 401 postów

Napisano 24 wrzesień 2020 - 10:09

Podzielam wypowiedź poprzedników, uważam że warto pójść w kierunku Soluma ponieważ to agencja o wieloletnim doświadczeniu i jakości wykonywanych projektów, czy odpowiednio dobranych działaniach marketingowych. Mam nadzieje, że także u Was sprostają wszystkim wyzwaniom i ułatwią rozwój swojego biznesu w sieci

#6 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 648 postów

Napisano 02 październik 2020 - 13:23

W dzisiejszych czasach dobra strona internetowa może naprawdę wiele zdziałać. Z tego też powodu najlepiej od razu postawić na profesjonalistów. Zerknijcie sobie koniecznie na stronę: https://www.dejvsoft...ny-internetowe/ to oferta agencji, która tworzyła stronę mojej firmy. Projekty opierają o autorski system CMS i bardzo profesjonalnie podchodzą do każdego zlecenia.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy