Skocz do zawartości


Czy stypendium rektora należy ujawnić w PIT?


wróć do serwisu Moja Firma 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_agalovebana

Guest_agalovebana
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2020 - 19:10

Otrzymuję stypendium rektora. Miesięcznie jest to 850 zł. Nie otrzymuję z uczelni PIT. Czy z mojego stypendium nie muszę się w ogóle rozliczać z urzędem skarbowym czy obejmuje mnie ten obowiązek (limit 3800 zł rocznie)?



#2 Dorota Ł

Dorota Ł

    Użytkownik

  • Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 21 wrzesień 2020 - 20:54

Stypendium dla rektora są zwolnione z PIT.

(art.21 ust.1, pkt 39 ustawy o PIT).



#3 kozakor

kozakor

    Nowy użytkownik

  • Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 wrzesień 2020 - 07:37

Dziękuję za radę.
Spróbuję




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy