Skocz do zawartości

Umowa na zastępstwo

wróć do serwisu Kadry 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Guest DamianS

Guest_Guest DamianS
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2020 - 16:30

Jestem pracownikiem zatrudnionym na umowe na zastepstwo z terminem do 30.10.2020. W umowie jest zapis ze przysluguje strona umowy 1tyg okres wypowiedzenia. W minionym tyg wypadł mi dysk - przebywam na zwolnieniu lekarskim. Cierpie na dyskopatie ktora sie odnowiła. Dowiedzialem sie ze osoba ktora zastepuje ma wrocic do pracy 02.10 czy kontunujac zwolnienie (moj stan zdrowia mi nie pozwala na powrot do pracy) umowa automatycznie wygasnie 30.10 czy od razu po powrocie pracownika ktorego zastepuje?

#2 coli

coli

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 940 postów

Napisano 14 wrzesień 2020 - 16:38

umowe na zastepstwo z terminem do 30.10.2020.

Tak 30

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2020 - 16:48

Czyli nawet po powrocie do pracy osoby ktora zastepuje (sam bedac na zwolnieniu) nadal jestem formalnie zatrudniony? Nie mozna wypowiedziec mi umowy wczesniej mimo powrotu pracownika kt. zastepuje poniewaz przebywam na zwolnieniu?

#4 Guest_Guest DamianS

Guest_Guest DamianS
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2020 - 17:01

Czyli nawet po powrocie osoby ktora zastepuje (sam bedac na zwolnieniu) nadal bede formalnie zatrudniony? Niemozna mi wypowiedziec umowy wczesniej mimo powrotu pracownika ktorego zastepuje ponirwaz przebywam na zwolnieniu?

#5 coli

coli

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 940 postów

Napisano 14 wrzesień 2020 - 17:29

Jak jest określona data do kiedy jesteś na zastępstwo to do tego dnia jsteś zatrudnony  , inaczej by było gdyby zapis był taki
" do dnia powrotu pracownika zastępowanego "  wtedy w dniu powrotu umowa sie rozwiązuje

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych