Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy znacie w Poznaniu dobrego prawnika

wróć do serwisu Sektor Publiczny 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kosek77

kosek77

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 09 wrzesień 2020 - 07:49

Czy znacie w Poznaniu dobrego prawnika, który jest w stanie pomóc wynegocjować układ z pracodawcą. Niestety zwolniono mnie bezprawnie, mam sporo dowodów na to, ze powinienem jeszcze dostać dodatkowe pieniądze od pracodawcy, ale nie wiem sam, jak się za to zabrać, krótko mówiąc.

#2 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 20767 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 09 wrzesień 2020 - 08:23

Pytanie wrzucasz co kilka dni.
W Poznaniu jest mnóstwo prawników, znajdź sobie w necie.

#3 Caryk88

Caryk88

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 17 wrzesień 2020 - 14:51

Zostałem wywalony z pracy, bo jakiegoś młodego mieli na moje miejsce i konsultowałem powrót na stanowisko z adwokatem Sangowskim, z Taczaka 20/6. Wróciłem do roboty, ale na nieco inny profil. I tak dobrze, bo obyło się bez specjalnej wojny. Prawnik dobra sprawa, szczególnie w sprawach, gdzie dochodzi sporo emocji. A tak wytłumaczył mi i znacznie lepszy kontakt z pracodawcą nawet teraz mam.

#4 raku95

raku95

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 22 wrzesień 2020 - 11:42

Czy znacie w Poznaniu dobrego prawnika, który jest w stanie pomóc wynegocjować układ z pracodawcą. Niestety zwolniono mnie bezprawnie, mam sporo dowodów na to, ze powinienem jeszcze dostać dodatkowe pieniądze od pracodawcy, ale nie wiem sam, jak się za to zabrać, krótko mówiąc.

Wiesz co, nie wiem, czy jest tu ktoś, bo mam troszkę inne korzenie, ale wiem, że w sieci jest Darmowy Prawnik i może akurat to Wam pomoże? Ja akurat czytam tam o windykacji, ale wydaje mi się, że tam jest właściwie więcej porad. Sprawdźcie sami, poczytajcie, będziecie wiedzieli. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych