Skocz do zawartości

Podział majątku a eksmisja

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_mariusz 121

Guest_mariusz 121
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2020 - 15:16

Witam mam nietypową sprawę związaną z podziałem majątku. Jestem właścicielem połowy domu w trakcie budowy  , moja była żona wystąpiła do sądu o eksmisję ze względu na przemoc psychiczną , oczywiście sąd dał jej wiarę i zostałem eksmitowany z domu  Chcę podkreślić że budynek nie ma odbioru i mieszkaliśmy tam nielegalnie bez zameldowania. Wszystkie pozwolenia na budowę są na mnie ale ona dalej tam mieszka . Budynek jest piętrowy na 1 piętrze zrobine jest mieszkanie a na parterze był mój warsztat i magazyn , zostałem bez pracy i urządzeń wszystko zostało w tym budynku . SPRAWA , o podział rzeczywisty trwa już 3 lata ona chce góre a ja mam dostać dół tyle że 3 lata temu góra była warta 2 razy więcej niż parter . Boję się tago że sprawa może potrwać jeszcze ze 2 lub 3 lata a ja jestem bez niczego  Nie stać mnie nawet na płacenie pełnych alimentów na 2 dzieci. Co mogę w tej sytuacji zrobić , ona korzysta z całego budynku , prowadzi działalność gospodarczą , użytkuje moje meble sprzety itd . Proszę o pomoc Mariusz

#2 Albert73

Albert73

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 październik 2020 - 14:31

Jeżeli zależy Panu na szybkiej pomocy to polecam portal z poradami prawnymi online. Ostatnio samemu potrzebowałem pomocy w sprawie majątkowej i wypełniłem formularz kontaktowy. Byłem pod wrażeniem, ponieważ skorzystałem z darmowej porady, a odpowiedź dostałem tego samego dnia, pan z którym miałem przyjemność rozmawiać dokładnie wyjaśnił mi cały temat związany z moją sprawą. Z czystym sumieniem polecam każdemu. 

https://porady-prawne.info.pl/ 

#3 Guest_lena

Guest_lena
  • Goście

Napisano 29 październik 2020 - 11:01

To są sprawy dla dobrego adwokata, a ja zwróciłam się do kancelarii Cejrowski w Gdańsku i tam otrzymałam właściwą pomoc. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych