Skocz do zawartości

Zdjęcie

30 tys. zł dotacji na wymianę pieca "kopciucha" - Program "Czyste Powietrze"

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103048 postów

Napisano 27 sierpień 2020 - 15:21

Czyste Powietrze to kompleksowy program, którego celem jest zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne. Program skupia się na wymianie starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych by efektywnie zarządzać energią. Działania te nie tylko pomogą chronić środowisko, ale dodatkowo zwiększą domowy budżet, dzięki oszczędnościom finansowym. Program skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami/współwłaścicielami domów jednorodzinnych/wydzielonych lokali mieszkalnych. Dotacje są udzielane za pośrednictwem szesnastu Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (WFOŚiGW).

Powrót do artykułu: 30 tys. zł dotacji na wymianę pieca "kopciucha" - Program "Czyste Powietrze"

#2 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2020 - 15:21

Już dawno chodzi mi po głowie wymiana pieca węglowego na kocioł gazowy warmhaus z wentora. Na mojej ulicy w końcu pociągnęli gaz, a skoro można dostać dofinansowanie to dodatkowy impuls, żeby podziałać w tym kierunku.

#3 Guest_Justi

Guest_Justi
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2020 - 22:38

Otóż to! Oby jak najwiecej osób zachciało kocioł wymienić i palić ekologicznie :) Wygląda na to, że coraz więcej osób będzie miało okazje palić w certyfikowanych kotłach. Osobiście polecam EEI PELLETS od Kostrzewa. Pellet kupujemy od lokalnego dostawcy z dostawą pod dom. My kupiliśmy z pomocą programu CzystePowietrze.eu

#4 Guest_Justi

Guest_Justi
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2020 - 22:38

Otóż to! Oby jak najwiecej osób zachciało kocioł wymienić i palić ekologicznie :) Wygląda na to, że coraz więcej osób będzie miało okazje palić w certyfikowanych kotłach. Osobiście polecam EEI PELLETS od Kostrzewa. Pellet kupujemy od lokalnego dostawcy z dostawą pod dom. My kupiliśmy z pomocą programu CzystePowietrze.eu

#5 Guest_Witek

Guest_Witek
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2020 - 20:11

Można nawet iść dalej by z programu Mój prąd dostać dofinansowanie na fotowoltaikę. To jest dopiero inwestycja. Wiadomo że nie jest to tani biznes na poczatek, ale po 5 latach sie zwraca, a nastepnie jak wyliczyli nam w Levadzie panele przynosza zyski rzędu nawet 47tys. zł

#6 Guest_Gosia

Guest_Gosia
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2020 - 19:42

Dobre kotły na pellet to czysta wygoda oraz bezpieczeństwo . Współczesna technologia tak poszła do przodu ,że wszystko robisz telefonem , kocioł nie wymaga żadnych prac sam posiada palnik , który sam się czyści . Eei pellets z firmy Kostrzewa zapewnia komfort i przyszłość .

#7 Guest_Gosia

Guest_Gosia
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2020 - 19:42

Dobre kotły na pellet to czysta wygoda oraz bezpieczeństwo . Współczesna technologia tak poszła do przodu ,że wszystko robisz telefonem , kocioł nie wymaga żadnych prac sam posiada palnik , który sam się czyści . Eei pellets z firmy Kostrzewa zapewnia komfort i przyszłość .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych