Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowy podatek od deszczu już wkrótce?

64 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_Bobik

Guest_Bobik
  • Goście

Napisano 05 październik 2020 - 08:22

Glosujcie sobie dalej na PiS. !, podatki i opłaty macie gwarantowane!. A te " Wody Polskie" są w rękach "Eskimosów", już wiadomo o co chodzi - "447 "się kłania!.

#62 Guest_Fakty

Guest_Fakty
  • Goście

Napisano 05 październik 2020 - 12:27

Faktycznie wody opadowe z kostki jak i dachów spływają na trawniki i ogródki na obszarach posesji - jednak trzeba je łapać w "nocniki i stare wanny" by "złapane" wody opadowe przemieścić na zielone obszary posesji - lub zainwestować w podziemne instalacje rozsączające. - mimo.że powierzchniowo zostają rozsączane po terenie posesji. A jeśli nie? - zginiesz z głodu obciążony raz kolejny podatkiem - który już zapłaciłeś z tyt. wyłączenia działki z produkcji rolnej na cele inne niż rolnicze. Kraj to prawa czy szalbierstwa ustawowego?.

#63 Guest_lupek

Guest_lupek
  • Goście

Napisano 17 październik 2020 - 20:28

chory kraj qurwa--- kwa kwa--- , a od srania tez podatek bedzie? bo ja czasem 2 razy dziennie

#64 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 październik 2020 - 12:03

Brak słów walka z duszą dla mnie idąc ich tokiem myślenia mając dach kostkę brukową itd produkuje im czystą wodę której podobno brak to kto komu tu ma płacić ? Bo za wytworzenie energii mam niższe rachunki więc za wytworzenie wody chce mieć w kranie darmową wodę .............poza tym nad moją działka padać nie musi 🤣🤣🤣🤣 to tak jak z śmieciami wytwarzają je firmy sprzedające nam produkty a kto płaci za śmieci MY .....

#65 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 październik 2020 - 12:05

Brak słów walka z duszą dla mnie idąc ich tokiem myślenia mając dach kostkę brukową itd produkuje im czystą wodę której podobno brak to kto komu tu ma płacić ? Bo za wytworzenie energii mam niższe rachunki więc za wytworzenie wody chce mieć w kranie darmową wodę .............poza tym nad moją działka padać nie musi 🤣🤣🤣🤣 to tak jak z śmieciami wytwarzają je firmy sprzedające nam produkty a kto płaci za śmieci MY .....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy