Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowy podatek od deszczu już wkrótce?

36 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672251 postów

Napisano 26 sierpień 2020 - 16:48

Podatek nazywany deszczowym lub też podatkiem od deszczu to opłata za zmniejszenie naturalnej retencji terenu przez zabudowanie go. W praktyce jest on naliczany od powierzchni obiektów, które uniemożliwiają ziemi wchłanianie wody deszczowej. Niedawno powstał projekt ustawy zakładający rozszerzenie opłaty od deszczówki.

Powrót do artykułu: Nowy podatek od deszczu już wkrótce?

#2 Guest_Podatnik

Guest_Podatnik
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2020 - 16:48

Czy im już całkiem odbiło? Może jeszcze zróbcie od zacienienia działki.

#3 Guest_Podatnik

Guest_Podatnik
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2020 - 11:58

Czy im już całkiem odbiło? Może jeszcze zróbcie od zacienienia działki.

Lepiej im tego nie podpowiadać...

"Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy". - Alexis de Tocqueville

#4 Guest_Jadwiga

Guest_Jadwiga
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2020 - 15:43

Kto będzie wymierzał te powierzchnie !

#5 Guest_Jadwiga

Guest_Jadwiga
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2020 - 15:43

Kto będzie wymierzał te powierzchnie !

#6 Guest_Jankess

Guest_Jankess
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2020 - 16:17

Taki podatek powinien być już dawno, nie było by wtedy likwidacji zieleni w miastach i budowy domów na 4ar, działkach. Mam dom 180m2 z tarasem i podjazdem z kostki i zajmuje to 40% powierzchni przy 900 M2 dodatkowo cała deszczówka z dachu jest zbierana a nadwyżka płynie pod ziemię rurami rozsączającymi.

#7 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2020 - 08:47

Proponuję jeszcze kilka podatków wprowadzić: 1. od współżycia 2. od podziwiania natury 3. od oddychania (zbyt duża emisja dwutlenku węgla) - można by tu np wprowadzić obowiązkowe wstrzymanie oddechu na kilka minut w ciągu dnia DRAMAT

#8 Guest_lalallaalla

Guest_lalallaalla
  • Goście

Proponuję jeszcze kilka podatków wprowadzić: 1. od współżycia 2. od podziwiania natury 3. od oddychania (zbyt duża emisja dwutlenku węgla) - można by tu np wprowadzić obowiązkowe wstrzymanie oddechu na kilka minut w ciągu dnia DRAMAT

#9 Guest_lalallaalla

Guest_lalallaalla
  • Goście

#10 Guest_lalallaalla

Guest_lalallaalla
  • Goście

#11 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2020 - 09:02

~WYBORY~ SIE SKONCZYLY no i PIS chce nas okrasc. Niech te durnie buduja duze zbiorniki a nie okradaja obywateli

#12 Guest_hgreh

Guest_hgreh
  • Goście

~WYBORY~ SIE SKONCZYLY no i PIS chce nas okrasc. Niech te durnie buduja duze zbiorniki a nie okradaja obywateli

#13 Guest_hgreh

Guest_hgreh
  • Goście

WYBORY SIE SKONCZYLY no i PIS chce nas okrasc. Niech te durnie buduja duze zbiorniki a nie okradaja obywateli

#14 Guest_hgreh

Guest_hgreh
  • Goście

WYBORY SIE SKONCZYLY no i PIS chce nas okrasc. Niech te d_urnie buduja duze zbiorniki a nie okradaja obywateli

#15 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2020 - 17:59

Moze jeszcze wezcie podatek za sex , bo ja duzo bzykam w tygodniu 30 razy ile bede musial zaplacic podatku

#16 Guest_janusz

Guest_janusz
  • Goście

Moze jeszcze wezcie podatek za sex , bo ja duzo bzykam w tygodniu 30 razy ile bede musial zaplacic podatku

#17 Guest_janusz

Guest_janusz
  • Goście

#18 Guest_janusz

Guest_janusz
  • Goście

#19 Guest_janusz

Guest_janusz
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2020 - 18:00

#20 Guest_janusz

Guest_janusz
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2020 - 18:00

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych