Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zabiegi na twarz w Krakowie

wróć do serwisu Kadry 18 odpowiedzi w tym temacie

#1 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 733 postów

Napisano 24 sierpień 2020 - 09:53

Jakie zabiegi na ogólne odświeżenie, odmłodzenie, rozświetlenie twarzy? I jakie sprawdzone gabinety polecicie aby się udac na wykonanie zabiegów? 

#2 adamela

adamela

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 201 postów

Napisano 24 sierpień 2020 - 10:34

Wiesz co ja chodzę na zabiegi w Warszawie - https://klinikamirac...zja-dermaclear/ super są, właśnie świetnie radzą sobie z odświeżeniem i pięknie usuwają niedoskonałości 

#3 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 559 postów

Napisano 24 sierpień 2020 - 10:44

Wszystko tak naprawdę zależy od tego w jakim stanie jest skora. Oraz w jakim jest wieku. Polecam

dermapen

mezoterapię

ewentualnie jeśli obawiasz sie ukłuć to dobre efekty daje oxybrazja
http://ego-medspa.pl...als-booster-to/

Czyli tak zwana infuzja tlenowa. W Krakowie chodziłam na zabiegi tutaj. I moge polecić! 

#4 Guest_Jola

Guest_Jola
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2020 - 13:06

Ja także polecam Ego MED Spa w Krakowie ale nie wykonywałam tam i fuzji tlenowej ostatnio skusiłam się na pojechanie do Gliwic i właśnie tam wykonałam infuzję tlenową. Jestem zachwycona rezultatem oraz profesjonalizmem kliniki urody Bonjour w Gliwicach :!

#5 kozlowskiczeslaw1

kozlowskiczeslaw1

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 89 postów

Napisano 15 wrzesień 2020 - 10:32

nie wiem jak w Krakowie, ale mogę polecić kogoś sprawdzonego z Wrocławia, https://www.doktorcz...abiegi/powieki/. Sprawdzony specjalista, moja żona jest zadowolona po zabiegu. 

#6 Guest_Kingaaa

Guest_Kingaaa
  • Goście

Napisano 31 październik 2020 - 22:22

Jakie zabiegi na ogólne odświeżenie, odmłodzenie, rozświetlenie twarzy? I jakie sprawdzone gabinety polecicie aby się udac na wykonanie zabiegów? 

Jest kilka fajnych zabiegów, ale ważne żeby dobrać je do rodzaju i potrzeb skóry. Może to być Zafirro, infuzja tlenowa albo geneo, który daje natychmiastowy efekt. Jeśli chodzi o salon to polecam w Krakowie Sekrety Piękną. Zadbają o Ciebie i dobiorą zabieg idealnie. Ceny też przystępne i co najważniejsze często mają fajne promocje.

#7 Guest_Agnieska

Guest_Agnieska
  • Goście

Napisano 08 listopad 2020 - 11:13

Ja polecam zabiegu Intraceuticals w salonie Sekrety Piękna w Krakowie. Polecam. Zabieg super!

#8 Guest_Paulina

Guest_Paulina
  • Goście

Napisano 23 listopad 2020 - 20:49

Ja polecam zabiegu Intraceuticals w salonie Sekrety Piękna w Krakowie. Polecam. Zabieg super!

Dzięki Agnieszka za podpowiedź. Byłam, jestem po zabiegu i jest extra :-)

#9 Guest_Jagoda

Guest_Jagoda
  • Goście

Napisano 28 listopad 2020 - 15:12

Jest kilka fajnych zabiegów, ale ważne żeby dobrać je do rodzaju i potrzeb skóry. Może to być Zafirro, infuzja tlenowa albo geneo, który daje natychmiastowy efekt. Jeśli chodzi o salon to polecam w Krakowie Sekrety Piękną. Zadbają o Ciebie i dobiorą zabieg idealnie. Ceny też przystępne i co najważniejsze często mają fajne promocje.

Kinga robiłas te wszystkie zabiegi w Sekretach? Szukam salonu, który jest bezpieczny w tych czasach. Myślisz, że tam można na to liczyć?

#10 Guest_Kingaaa

Guest_Kingaaa
  • Goście

Napisano 28 listopad 2020 - 15:14

Kinga robiłas te wszystkie zabiegi w Sekretach? Szukam salonu, który jest bezpieczny w tych czasach. Myślisz, że tam można na to liczyć?

Zdecydowanie tak, dbają o bezpieczeństwo, nie masz się czego bać. Polecam sekrety z pełnym przekonaniem.

#11 Guest_marcelina

Guest_marcelina
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2020 - 10:42

W Krakowie godny polecenia jest salon Yasumi na ul. Lipskiej. Często wracam kiedy chcę się zrelaksować albo zadbać. 

#12 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 708 postów

Napisano 02 grudzień 2020 - 15:51

Widzę tutaj kilka ciekawych propozycji. Nigdy nie miałam wykonywanego tego typu zabiegu, ale coraz poważniej się nad tym zastanawiam.

#13 Guest_Jagoda

Guest_Jagoda
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2020 - 18:42

W Krakowie godny polecenia jest salon Yasumi na ul. Lipskiej. Często wracam kiedy chcę się zrelaksować albo zadbać. 

Ja polecam w Krakowie klinikę Sekrety Piękna na Cegielnianej. Szeroki wybór zabiegów, profesjonalne panie kosmetyczki i super klimat. 

#14 Guest_Edyta

Guest_Edyta
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2020 - 13:48

Mam blisko do Sekretów Piękna więc pewnie ten salon wybiorę. Mam nadzieje, że znajdzie się jeszcze miejsce dla mnie w tym okresie przedświątecznym 

#15 Guest_Regina

Guest_Regina
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2020 - 19:58

Super odświeżający zabieg to infuzja tlenowa. Polecam. A w ogóle teraz zimą to najlepiej jest zrobić peeling chemiczny. Na takie zabiegi sugeruję klinikę sekrety piękna w Krakowie.

#16 Guest_Samthy

Guest_Samthy
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2021 - 18:55

Super odświeżający zabieg to infuzja tlenowa. Polecam. A w ogóle teraz zimą to najlepiej jest zrobić peeling chemiczny. Na takie zabiegi sugeruję klinikę sekrety piękna w Krakowie.

Ja też uwielbiam sekrety piękna. Już tyle zabiegów fajnych tam  zrobiłam.

#17 Guest_Bogna

Guest_Bogna
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2021 - 12:59

Ja polecam w Krakowie klinikę Sekrety Piękna na Cegielnianej. Szeroki wybór zabiegów, profesjonalne panie kosmetyczki i super klimat. 

Jak ktoś ma ochotę na depilację laserową to polecam zrobić w sekretach piękna, bo jest promocja. Ja już robiłam. W innych salonach ceny dużo wyższe.

#18 Guest_Bogna

Guest_Bogna
  • Goście

Jak ktoś ma ochotę na depilację laserową to polecam zrobić w sekretach piękna, bo jest promocja. Ja już robiłam. W innych salonach ceny dużo wyższe.

#19 Guest_Bogna

Guest_Bogna
  • Goście

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych