Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Druk 3D

wróć do serwisu Sektor Publiczny 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zanzibar

Zanzibar

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 sierpień 2020 - 09:04

Cześć, nie zauważyłem tematu, więc zakładam własny. Być może ktoś jest obecnie w podobnej potrzebie jak ja kilka miesięcy temu i teraz komuś pomogę :) A mianowicie szukałem modelowania przestrzennego, miałem rysunek, plan itp. ale to wszystko na papierze, wiecie... nie do końca oddaje to efekt, nie każdy ma też taką wyobraźnię. Więc chciałem, żeby firma zrobiła mi z tego model 3D i sprawdziła się przy tym doskonale drukarnia https://www.copio.pl...zenne-obiektow/  W modelu uwzględnili dosłownie wszystkie najważniejsze aspekty - rozmiar, strukturę, teksturę, materiał z jakiego będzie wykonywany element. Do tego wysokiej jakości animacja. Sam kontakt też bez problemu, pomogli dobrać najlepszą opcję i cenowo wyszło to korzystnie. To dobra opcja, żeby przez rozpoczęciem produkcji sprawdzić, czy dany przedmiot na pewno będzie funkcjonalny, by jeszcze na etapie planowania móc wprowadzić jakieś poprawki itp.

#2 Guest_ParollskiD

Guest_ParollskiD
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2021 - 22:04

Chcąc w odpowiedni sposób drukować trzeba zadbać o filamenty, bez dwóch zdań. Ja osobiście od dłuższego czasu zrezygnowałem z kupowania np. przez Ali, nawet na allegro uważam i kupuje tylko TOPowe marki. Zainwestowałem ostatnio w print-me i powiem szczerze, jestem zadowolony, drukowalem z bambusa dekoracje dla żony. Wynik przerósł moje oczekiwania. Dobry sklep, dobry kontakt, można uzyskać kompleksową pomoc przy doborze filamentu. To wszystko ma spore znaczenie

#3 Guest_Tobicc

Guest_Tobicc
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2021 - 10:44

100% racji z tymi filamentami. Nic po super drukarce, jak bedziemy drukować na materiale, który nie spełnia standardów. Potem struktura do kitu, kolor też, ogólnie wydruk kiepski. Im lepsze filamenty, tym zdecydowanie efekt końcowy bedzie po prostu lepszy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych