Skocz do zawartości

Użytkownicy xSale - warto?

sprzedaż automatyzacja omnichannel

wróć do serwisu Moja Firma 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_BgsłvBnn88

Guest_BgsłvBnn88
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2020 - 06:41

Cześć,

rozglądam się za tool'em do optymalizacji sprzedaży a'la xsale, BaseLinker.

O tym drugim już co nieco wiem, poszukuję niemniej informacji od obecnych użytkowników xSale co im się nie podoba, a co jest na plus. Ogólnie - czy warto?

Pomożecie?

#2 Guest_WzględnySubiektowiec

Guest_WzględnySubiektowiec
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2020 - 10:04

Warto. Nie mam porównania z Baselinkerem, ale użytkowanie xsale zwolniło mnie ze sporej ilości roboty. Teraz w sumie wszystko robi się samo - bieżąca komunikacja sklepu z ERP i magazynem, wystawianie dokumentów, zmiany statusów zamówienia, wiadomości do klientów itd. Poza tym działa bezawaryjnie i jeszcze nie miałem okazji kontaktować się z supportem, więc nie wiem jak odpowiada. Dla mnie daje radę, ale to pewnie wszystko zależy od Twojego sklepu i jego infrastruktury. Zapytaj, pogadaj i dowiedz się wszystkiego. 

#3 Guest_Raqujak

Guest_Raqujak
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2020 - 12:30

Nie dziwię się że xSale opinie i recenzje ma dobre.
już od pierwszego kontaktu zauważyłem że w xsale pracują ludzie, którym się chce. cierpliwie odpowiadali na wszystkie pytania internetowego laika i dobrali dla mnie rozwiązanie, które na moje oko jest fair.
panel xsale byłdo szybkiego ogarnięcia, integracje bezproblemowe, mnóśtwo opcji automatyzacji procesów. teraz mam allegro, shopera i optime, a roboty mam mniej niż dawniej przy samym Allegro ;)

#4 Guest_Alex

Guest_Alex
  • Goście

Napisano 05 październik 2020 - 13:57

U mnie w firmie korzystamy z xSale. Co prawda sam na nim nie pracuję etatowo (robi to inny zespół), ale czasami zakładam aukcje. I muszę kurde powiedzieć, że dobrze skonfigurowany xsale to mistrzostwo. Aukcje tworzą się niemal same, w porównaniu do pracy manualnej to ogromne oszczędności. Z tego co wiem, nasz dedykowany team e-commerce też chwali sobie xsale, ale to już za ambitniejsze rzeczy: czas aktualizacji, automatyzacja procesów z optimą itd. Więcej nie napiszę, bo jak wspomniałem, xsale to nie do końca moja robota.

#5 Guest_brycryr

Guest_brycryr
  • Goście

Napisano 16 październik 2020 - 09:31

xsale jest ok. trochę trzeba się przyzwyczaić po przesiadce z baselinkera ale czasy aktualizacji i automatyzacja (przede wszystkim erpa) są tego warte. 

#6 Guest_Brrrk

Guest_Brrrk
  • Goście

Napisano 28 październik 2020 - 10:08

Tak się składa, że obserwowałem jak xsale był wdrażany. Wszystko poszło szybko i sprawnie, zarówno support jak i dokumentacja xsale prezentują wysoki poziom. Z tego co później słyszałem, to za wystawiaczy aukcji i BOK xSale wykonuje całą pracę. Więc mogę chyba polecić.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sprzedaż, automatyzacja, omnichannel

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych