Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kurs na motocykl

wróć do serwisu Kadry 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Komor

Komor

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 17 sierpień 2020 - 13:04

Nie widziałem tu takiego tematu, a ostatnio zdawałem właśnie prawo jazdy kategorii A i chciałem się podzielić wrażeniami. Jeśli ktoś poszukuje konkretnej szkoły nauki jazdy to polecam https://szkolajazdy....dy/kategoria-a/ bardzo profesjonalne podejście i duża wiedza, którą instruktor potrafi przekazać uczniowi. Nie tylko teoria ale praktyka, która przygotowuje naprawdę do egzaminu, zajęcia dodają pewności siebie, człowiek oswaja się z maszyną i zyskuje też cenne lekcje, korzystając z doświadczenia instruktora. No i cenowo są konkurencyjni. Zdałem za pierwszym razem i szczęśliwie rozpocząłem sezon na dwuśladzie :D A jak wasze doświadczenia w tym temacie?

#2 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 787 postów

Napisano 08 wrzesień 2020 - 08:57

Mnie jednoślady jakoś nigdy nie interesowały. Poza tym nie w każdą pogodę można jeździć na motocyklu.

#3 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 426 postów

Napisano 30 październik 2020 - 07:46

Wydaje mi się, że wyszukiwarka tu jest najlepszym rozwiązaniem. Możesz wpisać dosłownie wszystko jak np. jazdy doszkalające w poznaniu i wskaże Ci dokładnie szkołę która w ofercie takie dodatkowe jazdy ma oraz na pewno w ten sposób znajdziesz szkołę która organizuje kursy na jednoślady. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych