Skocz do zawartości

Zdjęcie

dobry kurier poszukiwany

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 672 postów

Napisano 13 sierpień 2020 - 05:12

Czesc wszystkim. Możecie polecić jakiegoś dobrego, niedrogiego i sprawdzonego kuriera?

#2 sakira23

sakira23

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 27 sierpień 2020 - 21:38

Wychodzi tanio paczka kurierem UPS . Jak nie wierzysz to wejdź sobie na stronę brokera kurierskiego i jak wpiszesz wymiary przesyłki to wyskoczą Ci ceny. Ten kurier jest akurat bardzo tani

#3 allena

allena

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 30 sierpień 2020 - 16:53

Firma kurierska Riders http://riders.com.pl/ - solidni i przede wszystkim terminowi. Dodatkowo od niedawna są na liście licencjonowanych spedytorów, dzięki czemu oferują Klientom teraz również międzynarodowy transport drogowy do 24 palet na terenie całej Europy. 

#4 Guest_Norecki

Guest_Norecki
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2020 - 20:45

Ja tam zawsze szukam w Fast Post to pośrednicy usług kurierskich, wpisuję wymiary paczki, skąd dokąd wysyłac chcę, rodzaj opakowania, wagę i pokazuje mi najbardziej korzystne opcje

#5 sakira23

sakira23

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 31 sierpień 2020 - 21:59

a słyszeliśćie o tym że cennik kuriera Ambro jest bardzo tani? dawno nic nie wysyłałam to nie byłam na bieżąco. ale szykuje się kilka paczek do znajomych i właśnie szukam najtańszych ofert

#6 pomocna

pomocna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 173 postów

Napisano 16 wrzesień 2020 - 21:35

Potwierdzam że najlepiej szukać poprzez serwisy brokerskie, w jednym miejscu porównać można oferty różnych firm kurierskich. I to zarówno jeśli interesują nas przesyłki miejsce, krajowe czy międzynarodowe. W sieci można wygodnie sprawdzić gdzie w danym miejscu można paczkę nadać i odebrać. Polecam szczególnie portal Furgonetka. Sama nie tak dawno miałam paczkę do nadania także potrzebny był sprawdzony kurier Radymno - to moja miejscowość. W sieci zajęło mi to kilka chwil. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych