Skocz do zawartości

Jaki mop do sprzątania mieszkania?

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2020 - 09:36

Jaki mop lub odkurzacz myjący warto kupić do sprzątania mieszkania? Tak by sprzątanie było łatwe i szybkie?

#2 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 400 postów

Napisano 07 sierpień 2020 - 09:37

Na https://sklep.sternapolska.pl/ jest dostępny mop wielofunkcyjny, który dokładnie myje ale również zamiata. Co na pewno ułatwia sprawę sprzątania. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom mop na pewno będzie ułatwieniem. Zobacz, może akurat to jest to czego szukasz.

#3 daisyy

daisyy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 11 sierpień 2020 - 12:00

Niedawno się przeprowadziłam do nowego mieszkania i od rodziców w prezencie dostałam braave ;) Kochani wiedzieli, że sprzątanie to nie moja bajka to kupili mi pomocnika. Będę musiała się im odwdzięczyć ;) 

#4 damaszko

damaszko

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 12 sierpień 2020 - 09:05

Mop to najlepiej taki z obrotowym wyciskaczem a co do odkurzaczy to teraz coraz bardziej są popularne te roboty co same jeżdżą i sprzątają, do tego ceny też coraz bardziej atrakcyjne mamy na rynku. Zastanawiam się właśnie nad zakupem takiego.

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2020 - 20:36

Tak bardzo polecam takiego robota,ja kupiłam i najbardziej cieszę się ,że nie czuję tego powietrza z odkurzacza a przede wszystkim siebie oszczędzam.Barbara

Mop to najlepiej taki z obrotowym wyciskaczem a co do odkurzaczy to teraz coraz bardziej są popularne te roboty co same jeżdżą i sprzątają, do tego ceny też coraz bardziej atrakcyjne mamy na rynku. Zastanawiam się właśnie nad zakupem takiego.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych