Skocz do zawartości

Zdjęcie

Koronawirus. Hybrydowy model kształcenia na uczelniach od 1 października 2020 r.

wróć do serwisu Sektor Publiczny 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Samorząd

Admin Samorząd

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 32820 postów

Napisano 06 sierpień 2020 - 21:47

Uczelnie przygotowują się do rozpoczęcia roku akademickiego 2020/2021 w warunkach epidemii koronawirusa. Większość szkół wyższych preferuje model mieszany.

Powrót do artykułu: Koronawirus. Hybrydowy model kształcenia na uczelniach od 1 października 2020 r.

#2 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2020 - 21:47

Wprowadzić możliwość wyboru. W moim przypadku nauczanie zdalne oszczędziło mi równo 2 tysiące złotych i było wybawieniem. Wielu znajomych nie może sobie pozwolić na wynajmowanie bo rodzice dostali obniżki albo restauracje zamkną w zimie i nawet nie bedzie możliwości uczestniczenia w zajęciach. Niech studenci mają możliwość zadeklarowania się do 01.10 czy chcą uczestniczyć w zajęciach zdalnie czy nie.

#3 Guest_GSR

Guest_GSR
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2020 - 11:54

Wprowadzenie możliwości wyboru byłoby najlepszym rozwiązaniem. Zgadzam się w 100% z Pawłem, dla mnie uczęszczanie na zajęcia na uczelni będzie się wiązać z dodatkowymi kosztami i straconym czasem i liczę, że jednak będzie możliwość kształcenia zdalnego.

#4 Guest_GSR

Guest_GSR
  • Goście

Wprowadzenie możliwości wyboru byłoby najlepszym rozwiązaniem. Zgadzam się w 100% z Pawłem, dla mnie uczęszczanie na zajęcia na uczelni będzie się wiązać z dodatkowymi kosztami i straconym czasem i liczę, że jednak będzie możliwość kształcenia zdalnego.

#5 Guest_GSR

Guest_GSR
  • Goście

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych