Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Sprawdzone sposoby na ukąszenia komarów

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103250 postów

Napisano 02 sierpień 2020 - 10:42

Ukąszenia komarów bywają niegroźne, ale dolegliwości po ukąszeniach są bardzo często uciążliwe. Swędzące miejsce po ukąszeniu komara, zaczerwienienie skóry a nawet bąbel pokrzywkowy. Szczególnie ciężko znoszą to dzieci, chcąc sobie ulżyć drapią miejsce ukąszenia, bo przynosi to im chwilową ulgę. Sprawdźmy więc, jakie są dobre i sprawdzone (babcine) sposoby na ukąszenia komarów.

Powrót do artykułu: Sprawdzone sposoby na ukąszenia komarów

#2 Guest_karamenia

Guest_karamenia
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2020 - 10:42

na ukąszenia dobrze się u mnie sprawdza bite away, bardzo dobre urządzenie, szybkie i skuteczne

#3 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 270 postów

Napisano 28 czerwiec 2021 - 19:09

Tak naprawdę chociażby na https://www.sklep.ol...-owady-c-1.html znajdziemy całą masę skutecznych środków na komary. Jeżeli mieszkamy w domku jednorodzinnym, warto zachęcić ptaki, aby zostały u nas na dłużej, chociażby sikorki czy jaskółki. Z tego co wiem, komary nie lubią też lawendy, wobec czego kilka doniczek z tą rośliną też może pomoc, a na pewno zagwarantują nam one piękny zapach. 

#4 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2526 postów

Napisano 17 wrzesień 2021 - 09:31

Moim zdaniem najlepsze rozwiązanie, a nawet lepiej zdecydować się na nie właśnie teraz po sezonie, zobaczcie - https://krakowrolety...ery-ramowe.htmlRobi różnicę, co nie? To masz zrobione na wymiar, solidnie wykonane, więc masz święty spokój, można nawet zrobić otwór dla kota czy psa. Wszystkie inne cuda na robale po prostu nie działają. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy