Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dotacje na oczko wodne - jak wypełnić wniosek [INSTRUKCJA]

wróć do serwisu Sektor Publiczny 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Samorząd

Admin Samorząd

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 32842 postów

Napisano 02 sierpień 2020 - 09:11

Przedstawiamy instrukcję wypełnienia wniosku o dofinansowanie na przydomową retencję w ramach programu Moja woda. Sprawdź jak poprawnie wypełnić wniosek krok po kroku.

Powrót do artykułu: Dotacje na oczko wodne - jak wypełnić wniosek [INSTRUKCJA]

#2 Guest_inwestor

Guest_inwestor
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2020 - 09:11

Mam najnowszą wersję Adobe Reader i w żaden sposób nie chce mi "ściągnąć" wniosku i otworzyć po kliknięciu w link WNIOSEK do pobrania dostępny tu --> Oczko wodne plus. Dofinansowanie z programu Moja woda - wniosek . Nie ma w prawym górnym rogu opcji "zapisz plik", co pokazuje instrukcja. Z racji tego, że jakiś nadgorliwy urzędas zrobił tak, iż po kliknięciu linku NIE MA OPCJI otwórz/zapisz, od razu próbuje się otworzyć online (a u mnie się nie otwiera - patrz wyżej), musiałem się nieźle nakombinować, żeby zgrać wniosek w PDF na dysk i dopiero z ten plik otworzyć w Adobe (otwiera bez problemów). Reasumując - ktoś sp... swoją pracę albo z racji tego, że jest dyletantem; albo specjalnie, żeby był ograniczony dostęp do wniosku.

#3 Guest_wixi

Guest_wixi
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2020 - 21:24

dlaczego nie można podpisać wniosku swoim imieniem i nazwiskiem by wysłac go elektronicznie

#4 Guest_wixi

Guest_wixi
  • Goście

dlaczego nie można podpisać wniosku swoim imieniem i nazwiskiem by wysłać go elektronicznie

#5 Guest_wixi

Guest_wixi
  • Goście

dlaczego nie można podpisać wniosku swoim imieniem i nazwiskiem by wysłać go elektronicznie

#6 Guest_wixi

Guest_wixi
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2020 - 21:25

dlaczego nie można podpisać wniosku swoim imieniem i nazwiskiem by wysłać go elektronicznie, to byłoby ułatwienie dl Urzędu i wnioskodawcy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy