Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaka reklama?

wróć do serwisu Moja Firma 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 nimoremas

nimoremas

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 30 lipiec 2020 - 10:21

Czy ktoś z was może mi powiedzieć jaka jego zdaniem forma reklamy lokalnej będzie najlepszym rozwiązaniem?

#2 mamarek44

mamarek44

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 132 postów

Napisano 30 lipiec 2020 - 11:05

Myślę, że na prawdę warto będzie się zastanowić nad takim rozwiązaniem jak billboardy. Tutaj https://www.znajdzre...wielkoformatowamasz namiary na agencję, która zajmuje się takimi kampaniami reklamowymi i moim zdaniem na prawdę warto się zdecydować na współpracę z nimi

#3 nimoremas

nimoremas

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 30 lipiec 2020 - 11:21

Muszę Ci przyznać, że wygląda to na prawdę interesująco. Nie myślałem nawet o takim rozwiązaniu, ale jeśli ma to być skuteczne to chyba spróbuję. Wielkie dzięki za pomoc

#4 mamarek44

mamarek44

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 132 postów

Napisano 30 lipiec 2020 - 11:32

Nie ma za co, cieszę się że mogłem pomóc i mam nadzieję, że reklama się opłaci :)

#5 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1176 postów

Napisano 05 sierpień 2020 - 12:43

Reklama internetowa to teraz podstawa.

Always look on the bright side of life!

#6 Marcy

Marcy

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 sierpień 2020 - 14:57

Wydaje mi się że jeśli chodzi o reklamę wielkoformatową to chyba jedną z najciekawszych propozycji przedstawia firma Be-Media. Nie wiem zresztą jaki budżet ma się do dyspozycji. O reklamie można też poczytać tutaj reklama w komunikacji. Dla małych biznesów reklama w tramwajach i reklama w autobusach będzie chyba najlepszym rozwiązaniem ponieważ ściąga klientów w lokalizacji reklamodawcy.

Tu też fajny link do strony o dziwnej domenie ale z zawartością reklam w komunikacji i pokazane tam światowe rozwiązania reklamowe. Warto zajrzeć.  :)

#7 Manuel

Manuel

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 13 sierpień 2020 - 18:30

Miks reklam- tradycyjna i internetowa :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Agencja hostess Warszawa

#8 sakira23

sakira23

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 17 sierpień 2020 - 16:48

Dokładnie tak. I też trzeba pamiętać by na bieżąco weryfikować działania jakie prowadzą dla nas wynajęte agencje. Co niektórzy dają wolną rękę i potem robią się cyrki. Żeby do tego nie dopuścić regularnie warto przeprowadzać audyty marketingowe http://ammf.pl/ - dzięki nim będzie można na bieżąco optymalizować działania reklamowe tak, by były zarówno efektywne oraz nie pożerały lwiej części dochodu

#9 Komor

Komor

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 18 sierpień 2020 - 13:07

Postaw na gadżety reklamowe, to zawsze się sprawdza, tylko musisz trafić w gust klienta i nawiązać do tego, czym się zajmujesz - nie dawaj długopisów, to już przereklamowane, raczej nikt się nie cieszy z takiego upominku :) Ja zamawiałem parasolki solidne, z logo firmy i danymi do kontaktu i klienci zadowoleni bardzo. Bo parasolka zawsze się przyda :) Sprawdź koniecznie https://www.studiosi...loneczne,8.html mają dobre ceny, szybko realizują zlecenie. Sam nadruk trwały, nie straszne mu upały ani duży deszcz. Parasolki też skonstruowane tak, że nie wyginają sie przy pierwszym mniejszym wietrze :)

#10 Cucaburra

Cucaburra

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano wczoraj, 23:27

Jaka by ta reklama nie była, pamiętaj, żeby wpisywała się w identyfikację wizualną Twojej marki. Buduj spójność, bo ona bardzo mocno wpływa na rozpoznawalność brandu. Jeśli potrzebujesz konkretnej pomocy, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Postaramy się pomóc w kwestii brandingu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych