Kategorie
Skocz do zawartości

Rozwod

Gość Alicja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje pomocy. Mieszkam w UK od 6 lat a mezatka jestem od dwóch. Niestety postanowiłam wracac do Polski poniewaz nie uklada mi sie w UK. Chcialabym wniesc pozew o rozwod ale bez niczyjej winy.Chce rozstac sie z mezem w pokojowy sposób. Prosze doradzcie co robic. Mam wrocic do Polski I tam zlozyc pozew czy co? Naprawde jestem w kropce I nie mam pojecia co robic.

• 4 tygodnie później...

Potrzebuje pomocy. Mieszkam w UK od 6 lat a mezatka jestem od dwóch. Niestety postanowiłam wracac do Polski poniewaz nie uklada mi sie w UK. Chcialabym wniesc pozew o rozwod ale bez niczyjej winy.Chce rozstac sie z mezem w pokojowy sposób. Prosze doradzcie co robic. Mam wrocic do Polski I tam zlozyc pozew czy co? Naprawde jestem w kropce I nie mam pojecia co robic.

Jezeli pokojowo to nie ma znaczenia w Polsce jedynie moze byc taniej bo nie trzeba adwokata wynajmowac jezeli po zgodzie to tylko sadowe opłaty około 600zł

• 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Niestety, ale ja też mam sporo nieprzyjemności związanych z rozwodem. Zgłoszę się do radców prawnych https://masterlegal.pl/najprawdopodobniej, bo sam nie dam rady. Sprawy dotyczą podziału majątku, a jak wiadomo nie chcę zostać oszukany. Musi to się skończyć dobrze. Trzymajcie za mnie kciuki! 

Jeśli szukasz prawnika, który będzie w stanie Ci pomóc przy rozwodzie i dojdzie on do skutku, to ja od siebie zachęcam do kontaktu z Kancelarią Prawną http://www.mindykowski.pl/Korzystałem z pomocy Pana Michała Mindykowskiego i jestem mu bardzo wdzięczny, spawa została zakończona na jednej wizycie w sądzie. 

Mnie przez rozwód przeprowadziła kancelaria Lilianny Skiby z Łomianek, nie było łatwo ani przyjemnie, ale mojemu ex nie udało się mnie zdyskredytować przed sądem chociaż razem z mamusią miał taki zamiar. Bez prawnika bym tego nie udźwignęła, przy rozwodzie z ludzi wychodzą najmroczniejsze strony. 

• 5 miesięcy temu...

W Ełku jest świetna pani mecenas, która między innymi zajmuje się rozwodami i prawem rodzinnym. Pomoże wam przejść przez rozwód, profesjonalnie i z zaangażowaniem prowadząc waszą sprawę. Jej kancelaria współpracuje z notariuszami, komornikami, jak również z adwokatem kościelnym, który udzieli wam fachowej i kompetentnej pomocy jeśli chcecie rozpocząć proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego.

• 2 miesiące temu...

Jest taka możliwość, jeżeli wszystkie kwestie dotyczące dzieci zostaną przedstawione w pozwie i przed sądem oraz uzasadnione tzn. m.in. opieka, alimenty itp. Duże znaczenie ma również nastawienie drugiej strony. Czy nie będzie komplikować całej sytuacji oraz czy pozwoli na taki szybki rozwód.

W Poznaniu polecam tę kancelarię: https://poznanrozwod.pl/

Mają duże doświadczenie w różnych sytuacjach związanych z rozwodem. 

• 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

W takiej sytuacji na pewno przyda Ci się adwokat rozwodowy Wrocław u mnie była to kancelaria http://rodzinny-adwokat.pl/ najlepsza moim zdaniem w mieście. Jeśli zastanawiacie się czy warto korzystać z takiej usługi w czasie rozwodu, to jak najbardziej tak. Dla mnie był to ciężki czas i na pewno sam bym tego nie wygrał. 

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...