Skocz do zawartości

Rozwod

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Alicja

Guest_Alicja
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2020 - 23:22

Potrzebuje pomocy. Mieszkam w UK od 6 lat a mezatka jestem od dwóch. Niestety postanowiłam wracac do Polski poniewaz nie uklada mi sie w UK. Chcialabym wniesc pozew o rozwod ale bez niczyjej winy.Chce rozstac sie z mezem w pokojowy sposób. Prosze doradzcie co robic. Mam wrocic do Polski I tam zlozyc pozew czy co? Naprawde jestem w kropce I nie mam pojecia co robic.

#2 Viola55

Viola55

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 sierpień 2020 - 22:00

Potrzebuje pomocy. Mieszkam w UK od 6 lat a mezatka jestem od dwóch. Niestety postanowiłam wracac do Polski poniewaz nie uklada mi sie w UK. Chcialabym wniesc pozew o rozwod ale bez niczyjej winy.Chce rozstac sie z mezem w pokojowy sposób. Prosze doradzcie co robic. Mam wrocic do Polski I tam zlozyc pozew czy co? Naprawde jestem w kropce I nie mam pojecia co robic.

Jezeli pokojowo to nie ma znaczenia w Polsce jedynie moze byc taniej bo nie trzeba adwokata wynajmowac jezeli po zgodzie to tylko sadowe opłaty około 600zł

#3 Viola55

Viola55

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 sierpień 2020 - 22:01

Jezeli pokojowo to nie ma znaczenia w Polsce jedynie moze byc taniej bo nie trzeba adwokata wynajmowac jezeli po zgodzie to tylko sadowe opłaty około 600zł

#4 Guest_kala

Guest_kala
  • Goście

Napisano 29 październik 2020 - 11:20

W sprawie rozwodowej świetnie spisał się adwokat Cejrowski. Mają kancelarię na Latarnianej w Gdańsku. Polecam.

#5 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 29 październik 2020 - 12:03

Kwestię winy bierze się pod uwagę w kościelnym procesie małżeńskim

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

a.bolesta@op.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych