Skocz do zawartości

Zdjęcie

Koszt strony internetowej

wróć do serwisu Moja Firma 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 870 postów

Napisano 27 lipiec 2020 - 08:20

Strona firmy i jej sklep internetowy ze względu na początkowe koszta działalności musi być na szablonie - ale pod jakim najlepiej cms'em? Na co zwrócić uwagę przy wyborze szablonu i co się z tym wiąże platformy do sklepu? 
No i pytanie w stylu ile kosztuje auto? 
Jaki może być koszt seo (tylko biały kapelutek) i sem dla specjalistycznego sklepu sportowego? Strona firmy będzie hulała z blogiem - unikalne treści, będzie także przyzwoicie prowadzony fanpage na fejsie i insta (z niewielkimi budżetami na adsy, ale jednak).  
Tak, wiem, że wszystko zależy od przyjętego celu, ale potrzebuję innych widełek niż od 200 zł w górę

#2 travolta

travolta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 293 postów

Napisano 27 lipiec 2020 - 10:52

idź w jedno i drugie. AdWordsy to podstawa ale SEO też, nie musi to być robione przez jakąś wypaśną agencję. Odpowiednie opisy i budowa strony plus kilku informacji tu i ówdzie, uzupełnione odpowiednie miejsca i zadbanie o klientów. A to tego bez kombinacji z nowymi tworami i powinno dać to radę.

To ile kosztuje prowadzenie strony czy sklepu internetowego poczytasz sobie na blogu smartbees.pl . Wszystko tak naprawdę zależy tutaj od indywidualnej domeny. 

#3 Helenazbialej

Helenazbialej

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 27 lipiec 2020 - 19:46

Strona firmy i jej sklep internetowy ze względu na początkowe koszta działalności musi być na szablonie - ale pod jakim najlepiej cms'em? Na co zwrócić uwagę przy wyborze szablonu i co się z tym wiąże platformy do sklepu? 
No i pytanie w stylu ile kosztuje auto? 
Jaki może być koszt seo (tylko biały kapelutek) i sem dla specjalistycznego sklepu sportowego? Strona firmy będzie hulała z blogiem - unikalne treści, będzie także przyzwoicie prowadzony fanpage na fejsie i insta (z niewielkimi budżetami na adsy, ale jednak).  
Tak, wiem, że wszystko zależy od przyjętego celu, ale potrzebuję innych widełek niż od 200 zł w górę

Wordpress + Woocommerce w zupełnośći wystarczy. Szablony znajdziesz po 300zł - takie, które w zupełności wystarczą.

Na co zwrócić uwagę?

1. Przyjazność dla użytkowników

2. Szybkość (mało wtyczek - omijaj buildery typu elementor)

3. Znajdź odpowiednią osobę, która Ci to wszystko ogarnie ;)

SEO - jeżeli domena jest nowa to potrzebujesz dużo linków. Podczas budowy strony zadbaj od razu o research słów kluczowych - pod nie stwórz tagi title, h1 i treści odpowiednie pod SEO. Potem inwestuj w wysokiej jakośći linki - z artykułów, współprac, blogów, coś szeptanki, infografik - wszystkiego po trochę. Im więcej dasz na linki tym efekt będzie szybszy.

SEM - kampania Adsowa - zależy. Im więcej włożysz tym możesz mieć większy przychód - jak będzie odpowiednio ustawiona.

Możesz pisać na priv to pomogę więcej ;)

#4 Guest_Marianna

Guest_Marianna
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2020 - 14:37

Zwykłą stronę internetową z łatwym dostępem do edycji można zlecić agencji reklamowej. Moją wykonała 1stplace, jestem bardzo zadowolona.

#5 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2020 - 00:21

Ja polecam usługi Greenview - wykonują świetne strony internetowe dla firm i sklepów internetowych. Projekty są innowacyjne zgodne z obowiązującymi trendami zatem efekt jest genialny.

#6 Exiro

Exiro

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 grudzień 2020 - 08:08

Dzień dobry,

posiadam swój portal internetowy https://exiro.pl i będę go sprzedawał. Znalazłem kupca na 3000 złotych netto i tutaj pojawia się pytanie jak to rozwiązać prawnie? Jaką kwotę podatku musiałbym odprowadzić? Może istnieje jakiś sposób, aby podatek ominąć?

Dziękuje z góry za wszystkie podpowiedzi.

PS. wiem, że to nie ten temat, ale nie mogłem znaleźć nic podobnego aby uzyskać informację. 

#7 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 472 postów

Napisano 03 styczeń 2021 - 15:21

W mojej ocenie jeżeli jesteście na etapie poszukiwań skutecznych rozwiązań podczas tworzenia swojego sklepu to na pewno warto wziąć pod uwagę platformę ecommerce od RedCart https://redcart.pl co było dużo łatwiejsze ze względu na szereg integracji i jednocześnie rzetelne wsparcie obsługi technicznej. Nie było problemów z systemem płatności zabezpieczeniem szyfrowanym ssl, kurierami, czy także wsparcie w sprzedaży na innych kanałach jak eBay, Empik itd. Myślę, że w nowym roku będzie to dobry kierunek ponieważ rynek sprzedaży internetowej w ciągu roku urósł ponad dwukrotnie! 

#8 vodbest

vodbest

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 styczeń 2021 - 08:05

Dzień dobry,

Znalazłem kupca na 3000 złotych netto i tutaj pojawia się pytanie jak to rozwiązać prawnie? Jaką kwotę podatku musiałbym odprowadzić? Może istnieje jakiś sposób, aby podatek ominąć?

Dziękuje z góry za wszystkie podpowiedzi.

PS. wiem, że to nie ten temat, ale nie mogłem znaleźć nic podobnego aby uzyskać informację. 

Lepiej odprowadzić podatek i mieć świety spokój.

Podobnie zrobiłem ze stroną https://vodbest.pl gdy ją sprzedawałem

#9 fiskimiriski

fiskimiriski

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 17 luty 2021 - 17:36

Faktycznie samo utworzenie sklepu internetowego raczej nie jest trudnym zadaniem, ale pamiętajmy o tym, że bez dobrych płatności online będzie on po prostu niefunkcjonalny. Właśnie dlatego ja u siebie bez żadnego problemu wdrożyłem płatności internetowe https://bluemedia.pl...latnosci-onlinektóre moim zdaniem sprawdzają się znakomicie.

#10 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 luty 2021 - 14:23

polecam daob.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych