Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Koszt strony internetowej

wróć do serwisu Moja Firma 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 875 postów

Napisano 27 lipiec 2020 - 08:20

Strona firmy i jej sklep internetowy ze względu na początkowe koszta działalności musi być na szablonie - ale pod jakim najlepiej cms'em? Na co zwrócić uwagę przy wyborze szablonu i co się z tym wiąże platformy do sklepu? 
No i pytanie w stylu ile kosztuje auto? 
Jaki może być koszt seo (tylko biały kapelutek) i sem dla specjalistycznego sklepu sportowego? Strona firmy będzie hulała z blogiem - unikalne treści, będzie także przyzwoicie prowadzony fanpage na fejsie i insta (z niewielkimi budżetami na adsy, ale jednak).  
Tak, wiem, że wszystko zależy od przyjętego celu, ale potrzebuję innych widełek niż od 200 zł w górę

#2 travolta

travolta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 310 postów

Napisano 27 lipiec 2020 - 10:52

idź w jedno i drugie. AdWordsy to podstawa ale SEO też, nie musi to być robione przez jakąś wypaśną agencję. Odpowiednie opisy i budowa strony plus kilku informacji tu i ówdzie, uzupełnione odpowiednie miejsca i zadbanie o klientów. A to tego bez kombinacji z nowymi tworami i powinno dać to radę.

To ile kosztuje prowadzenie strony czy sklepu internetowego poczytasz sobie na blogu smartbees.pl . Wszystko tak naprawdę zależy tutaj od indywidualnej domeny. 

#3 Helenazbialej

Helenazbialej

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 27 lipiec 2020 - 19:46

Strona firmy i jej sklep internetowy ze względu na początkowe koszta działalności musi być na szablonie - ale pod jakim najlepiej cms'em? Na co zwrócić uwagę przy wyborze szablonu i co się z tym wiąże platformy do sklepu? 
No i pytanie w stylu ile kosztuje auto? 
Jaki może być koszt seo (tylko biały kapelutek) i sem dla specjalistycznego sklepu sportowego? Strona firmy będzie hulała z blogiem - unikalne treści, będzie także przyzwoicie prowadzony fanpage na fejsie i insta (z niewielkimi budżetami na adsy, ale jednak).  
Tak, wiem, że wszystko zależy od przyjętego celu, ale potrzebuję innych widełek niż od 200 zł w górę

Wordpress + Woocommerce w zupełnośći wystarczy. Szablony znajdziesz po 300zł - takie, które w zupełności wystarczą.

Na co zwrócić uwagę?

1. Przyjazność dla użytkowników

2. Szybkość (mało wtyczek - omijaj buildery typu elementor)

3. Znajdź odpowiednią osobę, która Ci to wszystko ogarnie ;)

SEO - jeżeli domena jest nowa to potrzebujesz dużo linków. Podczas budowy strony zadbaj od razu o research słów kluczowych - pod nie stwórz tagi title, h1 i treści odpowiednie pod SEO. Potem inwestuj w wysokiej jakośći linki - z artykułów, współprac, blogów, coś szeptanki, infografik - wszystkiego po trochę. Im więcej dasz na linki tym efekt będzie szybszy.

SEM - kampania Adsowa - zależy. Im więcej włożysz tym możesz mieć większy przychód - jak będzie odpowiednio ustawiona.

Możesz pisać na priv to pomogę więcej ;)

#4 Guest_Marianna

Guest_Marianna
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2020 - 14:37

Zwykłą stronę internetową z łatwym dostępem do edycji można zlecić agencji reklamowej. Moją wykonała 1stplace, jestem bardzo zadowolona.

#5 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2020 - 00:21

Ja polecam usługi Greenview - wykonują świetne strony internetowe dla firm i sklepów internetowych. Projekty są innowacyjne zgodne z obowiązującymi trendami zatem efekt jest genialny.

#6 Exiro

Exiro

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 grudzień 2020 - 08:08

Dzień dobry,

posiadam swój portal internetowy https://exiro.pl i będę go sprzedawał. Znalazłem kupca na 3000 złotych netto i tutaj pojawia się pytanie jak to rozwiązać prawnie? Jaką kwotę podatku musiałbym odprowadzić? Może istnieje jakiś sposób, aby podatek ominąć?

Dziękuje z góry za wszystkie podpowiedzi.

PS. wiem, że to nie ten temat, ale nie mogłem znaleźć nic podobnego aby uzyskać informację. 

#7 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 514 postów

Napisano 03 styczeń 2021 - 15:21

W mojej ocenie jeżeli jesteście na etapie poszukiwań skutecznych rozwiązań podczas tworzenia swojego sklepu to na pewno warto wziąć pod uwagę platformę ecommerce od RedCart https://redcart.pl co było dużo łatwiejsze ze względu na szereg integracji i jednocześnie rzetelne wsparcie obsługi technicznej. Nie było problemów z systemem płatności zabezpieczeniem szyfrowanym ssl, kurierami, czy także wsparcie w sprzedaży na innych kanałach jak eBay, Empik itd. Myślę, że w nowym roku będzie to dobry kierunek ponieważ rynek sprzedaży internetowej w ciągu roku urósł ponad dwukrotnie! 

#8 vodbest

vodbest

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 styczeń 2021 - 08:05

Dzień dobry,

Znalazłem kupca na 3000 złotych netto i tutaj pojawia się pytanie jak to rozwiązać prawnie? Jaką kwotę podatku musiałbym odprowadzić? Może istnieje jakiś sposób, aby podatek ominąć?

Dziękuje z góry za wszystkie podpowiedzi.

PS. wiem, że to nie ten temat, ale nie mogłem znaleźć nic podobnego aby uzyskać informację. 

Lepiej odprowadzić podatek i mieć świety spokój.

Podobnie zrobiłem ze stroną https://vodbest.pl gdy ją sprzedawałem

#9 fiskimiriski

fiskimiriski

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 116 postów

Napisano 17 luty 2021 - 17:36

Faktycznie samo utworzenie sklepu internetowego raczej nie jest trudnym zadaniem, ale pamiętajmy o tym, że bez dobrych płatności online będzie on po prostu niefunkcjonalny. Właśnie dlatego ja u siebie bez żadnego problemu wdrożyłem płatności internetowe https://bluemedia.pl...latnosci-onlinektóre moim zdaniem sprawdzają się znakomicie.

#10 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 luty 2021 - 14:23

polecam daob.pl

#11 Michał79

Michał79

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 czerwiec 2021 - 17:24

Ceny stron internetowych są bardzo zróżnicowane. Na allegro można kupić taką usługę nawet za 200 zł. Ale jak to ze wszystkim bywa cena = jakość. Radziłbym nie szukać wykonawcy strony na olx czy na allegro. Bo po pierwsze nie otrzymacie umowy ani gwarancji a po drugie otrzymacie bardzo niskiej jakości stronę. Według mnie najlepiej wybrać sprawdzoną firmę, która ma pozytywne opinie klientów. Strony WordPress tworzone przez agencje interaktywne nie są wcale drogie. Można wybrać stronę na szablonie wordpress - ceny takich stron zaczynają się od ok 1200 - 1500 zł. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy