Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ugoda z firmą windykacyjną - czy można ją zawrzeć przez Internet?

wróć do serwisu Księgowość 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 198622 postów

Napisano 24 lipiec 2020 - 10:30

Polacy chętnie spędzają czas w sieci, na co wpłynęła pandemia i związane z nią ograniczenia życia społecznego. Z Internetu korzysta już blisko 30 mln rodaków[1]. Z kolei dane GUS wskazują, że niemal połowa Polaków w wieku 16-74 lat zarządza swoimi finansami online[2]. Teraz przez Internet możemy także zawrzeć ugodę z firmą windykacyjną. Sprawdzamy, jak to zrobić i czy taka ugoda jest ważna.

Powrót do artykułu: Ugoda z firmą windykacyjną - czy można ją zawrzeć przez Internet?

#2 Guest_antek

Guest_antek
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2020 - 10:30

U mnie takimi rzeczami księgowa się zajmuje,

#3 Konrader

Konrader

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 25 lipiec 2020 - 18:27

Oczywiście, że się da. W ciągu ostatnich 3 miesięcy https://www.payhelp.pl pomógł mi załagodzić sprawę z dłużnikami. Nie wszystko musi się ocierać o prawne egzekucje, osobie która zalega finansowo po prostu musi zależeć na rozwiązaniu kwestii. 

#4 Guest_Zofia

Guest_Zofia
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2020 - 13:46

W kwestiach problemów z windykacją polecam kontakt z kancelarią Centralne Biuro Antywindykacyjne. Uzyskałam tam pomoc w mojej sprawie.

#5 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 15 październik 2020 - 13:52

W czasach pandemii taka umowa to jedyna opcja, tak właśnie z Krukiem miałem, wszystko prze net załatwiłem

#6 Guest_Marek22

Guest_Marek22
  • Goście

W czasach pandemii taka umowa to jedyna opcja, tak właśnie z Krukiem miałem, wszystko prze net załatwiłem

#7 Guest_Marek27

Guest_Marek27
  • Goście

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy