Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kontrola pracowników i pojazdów

Kontrola pracowników i pojazd

wróć do serwisu Kadry 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 gorky

gorky

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 21 lipiec 2020 - 13:35

Prowadzę firmę zatrudniającą w różnych okresach od 15 do 25 osób, do tego 9 pojazdów firmowych. Nie mam wprowadzonej żadnej ewidencji czasu pracy poza podpisywaniem listy, co z resztą jest czasami robione dnia następnego, w powodów wyjazdów itp. Chciałbym wprowadzić system, który połączyłby w sobie ewidencję czasu pracy pracownika oraz wskazywał położenie pojazdu służbowego. Podejrzewam, że nie jest to tania sprawa - budżet jaki wstępnie przygotowałem to 30 tysięcy. Proszę o porady oraz czy taki koszt jest realny? Więcej niechciałbym przeznaczyć na ten cel.

#2 Guest_king

Guest_king
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2020 - 09:51

Najprostszą metodą kontroli czasu pracy jest wprowadzenie czytnika/czytników oraz indywidulanych kart magnetycznych. Wszystko zapisuje się w komputerze, generujesz tylko raport na koniec miesiąca.

#3 dembek

dembek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 25 lipiec 2020 - 17:06

Możesz się rozejrzeć po usługach zarządzania firma transportowa powiązanych z lokalizacja za pomocą gps. Wszystkie tiry na tym jeżdżą, jest kilku dużych producentów tego typu rozwiązań w Polsce. Elektronika przeważnie jest chińska, ale w razie co masz gwarancje rozpatrywana w kraju i wymieniają sprzęt na nowy. Znajomy korzysta w firmie i jest bardzo zadowolony, mogę podpytać jak nazywa się ten jego system.

#4 Guest_tomkha

Guest_tomkha
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2020 - 09:45

Najlepszy sposób na kontrolę i co często umyka - też zabezpieczenie przed kradzieżą - są te systemy gps. Chroni się tak już praktycznie wszystko, wypożyczane rowery, skutery itp Ostatnio wsrod polskich firm wyroznia sie flotman, chyba z krakowa. Co chwile widze ich reklame, ze wprowadzili nowe funkcje w aplikacji - ja korzystalem ponad 2 lata temu i bylem bardzo zadowolony, latwa obsluga.

#5 gorky

gorky

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 29 lipiec 2020 - 19:38

Dziękuję wszystkim za porady. Nadal zastanawia mnie skuteczne ewidencjonowanie czasu pracy - nie zamierzam wprowadzać kart magnetycznych. Moim marzeniem byłaby weryfikacja poprzez aplikację, powiedzmy w połączeniu z kamerą telefonu - któryś system ma taką opcję?

#6 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 272 postów

Napisano 05 sierpień 2020 - 10:12

My również zdecydowaliśmy się pójść w kierunku Flotman i uważam, że to jedna z lepszych opcji na rozwój biznesu opartego na transporcie, jeśli zależy Wam na wysokiej jakości, odpowiednim podejściu do potrzeb klienta i jednocześnie opcji kontroli lokalizacji, zużycia paliwa, czy lepszego pozyskiwania nowych zleceń z giełd transportowych. Teraz idzie to dużo sprawniej, jednocześnie ograniczając koszta. 

#7 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 352 postów

Napisano 11 sierpień 2020 - 11:05

Dołączam się do wypowiedzi poprzedników i także uważam, że warto zwrócić uwagę na dodatkowe wsparcie. Dlatego jak znajdziecie wolną chwilę to powinniście odwiedzić Flotman. System który świetnie działa, obsługa techniczna w pełni sprawna i do tego wiele możliwości aby zachować pełną kontrolę nad flotą, pracownikami, czy także przy zarządzaniu klientami. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych