Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Pomoc prawna w uzyskaniu odszkodowania

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 kosek77

kosek77

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano 17 lipiec 2020 - 08:52

Czy udało się wam odzyskać odszkodowanie po zaniżeniu kwoty i jak w ogóle wyglądają negocjacje z ubezpieczycielami? Czy zawsze koniecznie trzeba brać w takim celu prawnika? Dajcie znać proszę.

#2 Dorota

Dorota

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 5947 postów

Napisano 17 lipiec 2020 - 09:54

Oczywiście że tak.

Najpierw napisz pismo do ubezpieczyciela, że nie zgadzasz się z wysokością odszkodowania itd. Jeśli ubezpieczyciel dalej będzie trwał przy swoim, napisz pismo wraz z całą dokumentacją do Rzecznika Finansowego-Warszawa al. Jerozolimskie.

On sobie poradzi z takim ubezpieczycielem :D

#3 kerryjane72

kerryjane72

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 130 postów

Napisano 18 lipiec 2020 - 17:32

Może to trwać bardzo długo, a ubezpieczyciele doskonale znają przepisy i wiedzą jak zniechęcić taką osobę... To nie znaczy jednak, że nie mamy szanse na wygranie sprawy. Uważam, że z pomocą adwokata na pewno będzie dużo łatwiej wam wszystko załatwić, ja bym tylko tak szukał swojej szansy. Z tego co widziałem to kancelaria https://lexperiens.pl/ pomaga przy odszkodowaniach i to różnych: wypadku przy pracy, odszkodowaniach komunikacyjnych, rolnych i innych. Zajmą się wszystkim, także negocjacjami ugody.

#4 Caryk88

Caryk88

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 260 postów

Napisano 23 lipiec 2020 - 10:29

Zalało mi mieszkanie, sąsiad. Sprawę rozwiązywałem przez pana Sangowskiego, dobra kancelaria w Poznaniu ogólnie. Ten sąsiad się po prostu nie chciał przyznać, dużo było obietnic finansowych bez pokrycia. No i prawnie się zadziałało to wymiękł. Uwielbiam historie z happy endem, więc też życzę tego samego.

#5 TakeCare

TakeCare

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 lipiec 2020 - 07:15

na początek napisz odwołanie, w razie braku efektów Rzecznik, później już sąd.. tutaj warto skorzystać z pomocy. Parę słów o odwołaniu masz tutaj https://www.take-car...wolanie-oc.html

Oferujemy dopłaty do zaniżonych odszkodowań https://www.take-care.com.pl/

#6 Guest_AleP

Guest_AleP
  • Goście

Napisano 29 październik 2020 - 11:25

W sprawach o odszkodowanie dobrze radzą sobie w kancelarii Cejrowski. Mają siedzibę w Gdańsku na Latarnianej. Dobrze ich oceniam. 

#7 Guest_Magol45

Guest_Magol45
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2021 - 20:52

Polecam kancelarię www.adwokatweuropie.pl, podczas walki o odszkodowanie np. powypadkowe  (także poza Polską) są niezastąpieni i działają bardzo profesjonalnie. No i skutecznie, oczywiście

#8 Guest_asiula

Guest_asiula
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2021 - 10:23

W kancelarii Cejrowski dobrze radzą sobie z tego typu sprawami. Warto sprawdzić. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy